Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez lehet véletlen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez lehet véletlen?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, aki karácsony előtt került a cégünkhöz, egy részlegen dolgozunk. Már szinte az első héttől kezdve szimpatikusak voltunk egymásnak, sokat beszélgettünk munkaidőn kívül is, mindig összevártuk egymást munkaidő után és ő vitt be kocsival a belvárosba. Ez alatt nagyon sok minden szóba került, de egyszer sem tett utalást arra, hogy lenne valakije (még olyan formában sem, ha mondjuk arról kérdeztem, mik a hétvégi tervei, kivel tölti a karácsonyt vagy csak többes számban beszélt volna stb). Aztán a napokban szóba jött ez a téma, és konkrétan rákérdeztem, hogy van-e most valakije, erre elmondta, hogy van egy féléves kapcsolata, és rákérdezett, hogy nekem van-e. De ez azóta sem került szóba köztünk, pedig továbbra is sokat vagyunk együtt, sőt egyre többet. De miért titkolja ezt ennyire? Más, családdal kapcsolatos, mélyebb témák is szóba kerülnek köztünk, azokról mindig nyíltan beszél. Vagy csak egyszerűen ilyen természet, esetleg tényleg csak véletlenül nem szólt róla korábban?
2018. febr. 20. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet nem akar tőled semmit,vagy nem komoly ez a kapcsolata,vagy magánügynek gondolja.
2018. febr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 WheneverYouWant ***** válasza:

Lehet hogy csak barátkozik és te látsz bele többet. De lehet az is hogy szeretőt keresett az asszony mellett.

Lehet hogy nem jól mennek otthon a dolgok és a következőt keresi. Hogy ezek közül melyik azt neked kell kipuhatolnod.... Tudod... Ezek a sejtelmes kis összevissza női kérdezgetések...

2018. febr. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha csak baratkozni szeretett volna, szerintem elmondta volna a kapcsolatat, hiszen haverok/baratok kozt kozponti tema a parkapcsolat. Szerintem tetszel neki, es ezert nem mondta el. Ugy volt vele, hogy nem akarta az elso pillanattol ellehetetleniteni, hogy kialakuljon koztetek valami, aztan a kesobbiekben lesz ami lesz
2018. febr. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne fesd a falra az ördögöt. :D
2018. febr. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!