Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felfujom, bagy tényleg bunkó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felfujom, bagy tényleg bunkó a párom? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Alapjáraton is nagyon figyelmetlen egy jó ideje. Semmit nem értékel, semmit nem lehet vele beszélgetni, már az együttléteket kerülöm, annyira idegennek érzem.

A tegnapi-mai viselkedése viszont kiverte a biztosítékot: influenzás lettem, elég ramatyul vagyok. Tegnap délután még elvonszoltam magam a 2 évesünkért a bölcsibe. Este mondom neki, hogy holnap reggel ő vigye...erre megkérdezi, hogy miért...Aztán mondom neki, hogy este nem a pici szobájában alszok (ez azért alakult így, mert egyrészt a párom nagyon horkol, másrészt ha megébred a kislányunk, akkor én is hamar észrevegyem), hanem vele...erre is azt mondja: jaj nemár, ez most komoly?

Aztán ma reggel: háromnegyed 6 csörög az ébresztő, hát nem kel fel, alszik tovább, szólok neki, akkor is, igy 6kor én mentem ki megcsinálni a tápszert+összepakolni a bölcsis cuccokat. Ő fölkelt kb 7.30, utána meg ott toporog, hogy siet, öltöztessem már a gyereket. Mondom neki, h tudtad, hogy indulni kell, mégse keltél fel, nekem kellett betegen, különben se tej, se semmi, itt se tartanánk. Erre ezt vágja hozzám: Hátaztán? Te utána ugyis 10 órát pihenhetsz...

Most tényleg én vagyok az önző meg a hülye, hogy betegen nem akarok fölkelni? Attól még hogy utána 9-10 óra pihenőm van, ugyanugy nehezemre esik fölkelni és akárcsak 5 percet állni. Éppen úgy csinál, mintha én itthon csak lopnám a napot, mert biztosan én akartam beteg lenni, meg rosszul lenni.


Igazságtalannak érzem a beszolásait. Amikor nem vagyok beteg, én főzök, mosok, mosogatok, feltakarítok, rendet rakok, viszem-hozom a kislányunkat és én vagyok vele kora estig. Nem tudom hogyan lehetne felnyitni a szemét, hogy én se bírok egyedül mindent, és legalább amikor beteg vagyok, segítsen, ne csak ímmel-ámmal, kötözködve... Ha nem lenne gyerekünk és így viselkedne, akkor már tutira otthagytam volna.


2018. febr. 21. 07:04
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
80%

"amugy a ferfiak alapjaraton ilyen bunkobb modoru erzeketlen teremtesek, nem kell fevenni" - ha ilyenre van igényed, ilyen is talál meg...


Pont a gyerek érdekében kellene végre lépned valamit. Nagyon jó példa lesz a lányodnak, ha azt látja, hogy az a természetes, hogy minden bunkóságot le kell nyelni a férfiaktól, és elviselni, hogy nincs munkamegosztás, kvázi ingyen cseléd a nő. Mondjuk én ekkora bunkó nyomoréknak biztosan nem szültem volna.

2018. febr. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

"amugy a ferfiak alapjaraton ilyen bunkobb modoru erzeketlen teremtesek, nem kell fevenni"


Elég sok bunkó férfival találkoztam életem során, úgyhogy fura, hogy pont én fogom megvédeni őket :D

Nem, a férfiak alapjáraton nem bunkóbbak. Nőben is, férfiban is van bunkó, érzékelten.


Az én párom ágyba hozza a teát, lesi minden kívánságom, megcsinál mindent, hogy engem kíméljen, ha beteg vagyok. És ezt 15 év után is. Úgyhogy nem a rózsaszín köd miatt.

De nem is kell szerelemre gondolni. A főnököm is simán hazaküld ha beteg vagyok és nem kell bent szenvednem. Vagy a munkatársaim is felhívnak, hogy hogy vagyok.

Úgyhogy szerencsére van nagyon sok normális, kedves ember.

Nem kell leragadni a bunkóknál.

2018. febr. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
18%
Én tényleg influenzás voltam múlt héten, de én konkrétan még a gép közelébe se tudtam jönni, nemhogy kisregényt írni. A másik, hogy nem dolgozol, a gyereket lepasszolod a bölcsibe és nehezedre esik a házimunka, hogy a párodnak még munka után be kéne segíteni? Nem csodálom, hogy a párod ilyen veled.
2018. febr. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
82%
Szerinten alapbol hülyeség volt egy ilyen tirpáknak szülni. Ha már kétéve külön alszotok, mutatja milyen remek a kapcsolat.
2018. febr. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
26%

Amugy a bölcsi azért van, hogy mellette DOLGOZZ. Pont.

Ha csak a betegség miatt vagy most otthon ,okés, de ha amugy is, a gyereked meg benyomod bölcsibe h addig se legyen veled, az gáz.

2018. febr. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
54%
7.04-kor írja, hogy 7.30-kor felkelt. Hehe
2018. febr. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Dolgozok én is, ezért jár bölcsibe a gyerek. A 9-10 óra arra vonatkozik, hogy most kiírt az orvos, és itthon vagyok betegszabin. És nem, nem a gépet kapcsoltam be, hanem fekszek és telefonról írok.
2018. febr. 21. 09:51
 18/29 A kérdező kommentje:
Ja, eleinte nem ilyen volt, 6 éve vagyunk együtt.
2018. febr. 21. 09:57
 19/29 anonim ***** válasza:
13%

igaza van az egyik válaszolónak. Ha beteg az ember, akkor nem képes sem a monitort bámulni, sem a telefont.

Legalábbis én is olyan vagyok, hogy szétmegy a fejem, ha fél percnél tovább nézem a telefont, ha beteg vagyok. :)

2018. febr. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
26%
Beszélgess a pároddal. Ha bevállaltátok a gyereket, akkor mindkettőtöknek ki kell vennie a részét a nevelésből. De azt én is kiszúrtam, hogy 7:30-kor kelt fel a párod, de te ezt 7:04-kor írtad ki. Kicsit sántít a sztori.
2018. febr. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!