Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felfujom, bagy tényleg bunkó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felfujom, bagy tényleg bunkó a párom? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Alapjáraton is nagyon figyelmetlen egy jó ideje. Semmit nem értékel, semmit nem lehet vele beszélgetni, már az együttléteket kerülöm, annyira idegennek érzem.

A tegnapi-mai viselkedése viszont kiverte a biztosítékot: influenzás lettem, elég ramatyul vagyok. Tegnap délután még elvonszoltam magam a 2 évesünkért a bölcsibe. Este mondom neki, hogy holnap reggel ő vigye...erre megkérdezi, hogy miért...Aztán mondom neki, hogy este nem a pici szobájában alszok (ez azért alakult így, mert egyrészt a párom nagyon horkol, másrészt ha megébred a kislányunk, akkor én is hamar észrevegyem), hanem vele...erre is azt mondja: jaj nemár, ez most komoly?

Aztán ma reggel: háromnegyed 6 csörög az ébresztő, hát nem kel fel, alszik tovább, szólok neki, akkor is, igy 6kor én mentem ki megcsinálni a tápszert+összepakolni a bölcsis cuccokat. Ő fölkelt kb 7.30, utána meg ott toporog, hogy siet, öltöztessem már a gyereket. Mondom neki, h tudtad, hogy indulni kell, mégse keltél fel, nekem kellett betegen, különben se tej, se semmi, itt se tartanánk. Erre ezt vágja hozzám: Hátaztán? Te utána ugyis 10 órát pihenhetsz...

Most tényleg én vagyok az önző meg a hülye, hogy betegen nem akarok fölkelni? Attól még hogy utána 9-10 óra pihenőm van, ugyanugy nehezemre esik fölkelni és akárcsak 5 percet állni. Éppen úgy csinál, mintha én itthon csak lopnám a napot, mert biztosan én akartam beteg lenni, meg rosszul lenni.


Igazságtalannak érzem a beszolásait. Amikor nem vagyok beteg, én főzök, mosok, mosogatok, feltakarítok, rendet rakok, viszem-hozom a kislányunkat és én vagyok vele kora estig. Nem tudom hogyan lehetne felnyitni a szemét, hogy én se bírok egyedül mindent, és legalább amikor beteg vagyok, segítsen, ne csak ímmel-ámmal, kötözködve... Ha nem lenne gyerekünk és így viselkedne, akkor már tutira otthagytam volna.


2018. febr. 21. 07:04
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
89%
"Az, h egeszseges allapotban te csinalsz mindent, az normalis! Ki csinalja? O, amiutan hazaer a melobol?" Igen, képzeld, ha a nők bírják munka UTÁN, akkor a férfiaknak is kellne. csak persze kényelmesebb kihasználni a nőket.
2018. febr. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
51%

Mennyi bunkó, érzéketlen ember van itt.

Még a kérdezőt szidjátok, meg lustázzátok le, amikor legalább akkor jól esne neki, hogy nem mindent neki kell csinálni, amikor beteg?

Gondolom, ha tőletek várná el a párotok, hogy munka mellett, a háztartás és a gyerek is csak a ti feladatotok legyen, akkor ti is kiakadnátok.

2018. febr. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
0%
21nek: en nokent irom, h a hazimunka a no dolga 100%ig, ha o NEM dolgozik, a ferfi meg igen. ( ha mindketten meloznak, akkor el kell osztani a hazimunkat, de most nem errol van szo). Ez nem a no kihasznalasa, hanem normalis dolog. Jo h nem azt varod h ha egesz nap otthon vagy, a ferjed meg dolgozik, akkor meg o mosogasson v pucolja a furdot :D oke, nem egyszeru egy v tobb gyerekre ugyelni otthon egesz nap, de azert nem is olyan kotott, mint reggel beutazni munkaba, ott lenni es teljesiteni 8 oraban, majd hazamenni...
2018. febr. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

19 hsz engem a telefon nem zavar, levettem a fényerőt a tv meg a monitor már zavar. De most aludtam, két alvás között én nem tudom a plafont bámulni. Most meg ugyis fel kell keljek, én megyek a bölcsibe elhozni a kiscsajt, mert apja csak negyed 6 körül érne oda, nem akarom ooyan sokáig otthagyni szegényt.


20-as, igen, nem olvastam vissza, 6.30 kelt az apja, ezt rosszul írtam. (Nyilván nem 6kor kelteném a gyereket ha csak 8ra kéne beérni...de 7re amúgy)

2018. febr. 21. 15:28
 25/29 anonim ***** válasza:
6%
érdekes, hogy mennyire le lettünk pontozva, akik nem értenek a kérdezővel (teljesen) egyet :D
2018. febr. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
20%
Tegnap már kiírtad...
2018. febr. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
0%
23# te nagyon ostoba vagy... és a szövegértés sem megy.
2018. febr. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

25-ös mi ebben az érdekes? Hogy több a joérzésü ember? Tényleg fura...hmmm....én nem pontoztam se + se-, de legalább látható a többség véleménye.

Mielőtt hozzászólsz, olvass vissza vagy kérdezz... én is dolgozok, mint írtam. 5.45 kelek minden nap és munka után még van 1 órám menni a gyerekért (már ha van, ha nem húzódik el a meló), így elöször szaladok a boltba, föl a cuccokkal, ha olyan, akkor előkészíteni a vacsit, hogy ennyivel kevesebb idő menjen el főzéssel abból az időből amit a gyerekemmel tölthetnék..., takaritás, mosogatás, mosás, rendrakás, ami belefér az 1 órába, minden nap kitöltöm az időt, nem körmöt lakkozok! Nem várom el, hogy a férjem csináljon mindent, de ha beteg vagyok csak el tud mosni 2 tányért...

De itt most nem is erröl van szó, hanem hogy ő viszi reggel a kislányunkat a bölcsibe. Egyszerre szoktunk indulni reggel, tehát korábban sem kell kelnie, hozzáteszem nem is teszi meg, mert ma is én keltem elsőnek (6kor), aztán még morgott, hogy siessek az öltöztetéssel, mert késésben van, indulna. Ő persze 6.30 körül kelt megint és egy gyors higiénié után az ajtóban toporog, de semmit nem csinál. Elég kiakasztó.

2018. febr. 22. 10:29
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

A válaszolók nagy része vagy nem tud olvasni, vagy rosszindulatú, vagy férfi.

Kérdezőnek az volt a baja, hogy betegen is neki kell csinálni mindent otthon!

A figyelmesség és törődés hiányzott neki!!!

Ami tényleg nem normális, ha egy dolgozó nő táppénzre megy mert beteg, és a férje nem segít neki kicsit sem!Míg meggyógyul!Az a férfi nem szereti a párját, ez biztos.

2018. febr. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!