Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tényleg ekkora szemétség?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg ekkora szemétség? Lefeküdni egy csajjal aki szerelmes belém?

Figyelt kérdés

Szal van egy csaj, aki eléggé belém van esve pár hónapja. És iszonyat jól néz ki és összejárunk néha dugni :P És azt mondta a legjobb haverom, hogy ez rohadt nagy szemétség és hogy én játszok a csajjal :O De ez nem igaz mert én sose ígértem semmit neki, nem mondtam, hogy összejövünk, vagy együtt leszünk, én mindig is mondtam, hogy ez nekem csak dugás és kész. Nem vertem át! Ez most szemétség? Vagy mi ez? Mit kellene csinálnom? Baromi jó csaj :X

F


2010. jún. 8. 13:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
énis ezt csinálnám a helyedbe csak még mást is dugnék :D:D addig dugd amíg engedi :D
2010. jún. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
mást is dugok :P De annak semmi köze ehhez
2010. jún. 8. 13:45
 3/15 anonim válasza:
Szemétség, de én is ezt csinálnám ha olyan jó csaj.
2010. jún. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.Minden épeszű férfi ezt tenné..Ha aranyos a lány,akár lehetne több is belőle.
2010. jún. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ha annyira baromi jó csaj miért nem akarsz tőle komolyabbat?Meg még mást is dugsz közbe, akkor mégsem annyira jó -.-

Ez téged azért nem zavar?Egyszer úgyis akarsz vkivel komolyat, és miylen híred lesz..:P

2010. jún. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Naés akkor mivan ha dugsz ezzel is meg azzal is?Ha jó neked...csináld...de az ilyenek mindig ráb.sznak egyszer...

végén összeszedsz vmit...

2010. jún. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem értelek! Ha egyszer jó csaj, akkor miért nem jössz vele össze? Egyébként meg nem aggódnék a helyedben, mert a csaj is tisztában van vele, hogy csak szex. Viszont az már gáz, ha mellette mást is... Beszéld meg vele a dolgokat és ha ez sem zavarja, akkor nincs probléma!
2010. jún. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Azért nem akarok tőle komolyabbat mert nem tetszik csak külsőre. Nem az én esetem.
2010. jún. 8. 13:50
 9/15 A kérdező kommentje:
Tud róla, hogy mással is lefekszem.
2010. jún. 8. 13:50
 10/15 anonim ***** válasza:
szemétség akkor is, ha tudja, hogy számodra tényleg csak a szexről szól az egész
2010. jún. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!