Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek, ha 41 eves nö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, ha 41 eves nö létemre nem érzem h a korosztalyomhoz tartoznék, nem értem be?

Figyelt kérdés

Azt olvasom h az " érett nök" az en koromban mar tudjak mit akarnak ( nem tudom semmilyen téren ) , nem tudok irányitani, bizonytalan vagyok es h ezt leplezzem, folyton vihogok, viccelödök. Amikor beszelek a korosztalyommal, úgy erzem mentalisan 100 evvel elöttem vannak, érettebbek , hazassagukat iranyitjak, karrierjuket en meg magam sem tudom iranyitani, nemhogy mast, nem is ertem miröl beszelnek sokszor. Szulöi nyomasra egyetemet vegeztem annak idejen, de hasznat nem lattam, mert nem voltak céljaim. Mindig szabadulni akartam h senki ne parancsoljon nekem ez volt a célom.

Irjak h az en koromban egy nönek mar rengeteg pasija volt stb nekem 3 volt, azokból egyik a ferjem, akitöl elvaltam par eve 10 ev utan. Nincs sok tapasztalatom.

Azt mondjak meg h korombeli nö mar tagabb a szulesektöl ez se igaz mert csaszaroztak es egy szulesemvolt.

Valahogy keresem az identitasom ebben a korban es úgy erzem más vagyok , nem tudom ez nagy hátrány?

Kinézetemkortalan, nincsenek rancaim, szeretnek tisztaba jönni önmagammal. Nem illik ram az idösebb korosztalyra felsorolt lista es ha fiatalokkal beszelek ùgy erzem közös hullamhosszon vagyok veluk



2018. febr. 21. 21:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem az egész élet egy útkeresés. Te is megélted a legtöbb dolgot, amit mások.

Ne görcsölj, mert idővel tisztulni fog a kép, hogy mit is szeretnél én biztos vagyok benne.

Nem kell ám az életet olyan komolyan venni :D

2018. febr. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%

Számomra meglepő,hogy 41-évesen a vaginális méreteidről számolsz be idegeneknek...


Össze-vissza viháncolni minden helyzetben meg elég vicces',esetleg kellemetlen helyzeteket is hozhat.


Sem önkontrollod- sem önfegyelmed ,lehetsz egyébként jó fej vagy laza de akár szellemi fogyatékos' is...ezzel a viselkedéssel.


Jómagam is fiatalokkal vagyok körülvéve,de azt soha nem felejtem el,hogy nem vagyok már 20-éves....

2018. febr. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem szamolok be , irtam mikjellemzök a korosztalyomra
2018. febr. 21. 21:49
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
A folyton vihogás már a 20 éveseknél is ciki. Igaz, nekik sokan elnézik.
2018. febr. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én is 77es vagyok.

Nem igazán vettem észre a környezetem nőtagjain ezt a mindent kézben tartó hozzáállást,csak azokon a nőkön akik óriás csecsemőhöz mentek férjhez.

Viszont a gyerek mellett kétségtelen hogy ki szokott alakulni a nőkben egy alapos szervezettség.

2018. febr. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Hát talán a műveletlen proli rétegre....De normális életet élő 40-es nőkre a felsoroltak nagy százaléka nem jellemző!
2018. febr. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Es akkor mi van ha te mas vagy mint a tobbi? Nem kell ezen agyalni
2018. febr. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nincsenek iratlan vagy irott szabalyok arra h hany evesen hogy kell viselkedni/elni, vagy egyaltalan barnilyen semaknak megfelelni. Az altalanos tendencia mas, de ez nem jelenti azt h egyedul vagy a dologgal, szimplan csak meg kell baratkoznod azzal h ilyen a termeszeted-es ezzel semmi baj nincs.


Az elet nem az, h ferj, kutya, gyerek, auto, 30 evig ugyanaz a melohelyes eleted vegeig ugyanaz a pasi:-) Az elet egy hatalmas utkereses es a felsoroltaknal sokkal de sokkal tobb.


Ha azt erzed belul h nem vagy a helyeden, valami tobbre vagy hivatott akkor bizony keresgelni kell. Vihogas, nevetes kell mert Az elet vegen nem az a lenyeg h a szomszed Jolika neni mit gondol rolad, vagy h a kotosztalyod mit gondol hanem az h ugy elj ahogy szeretnel, es szeresd magad.


3 pasi nem sok, mondjuk nem igazan ertem h jon ide a vagina meret de lehet pasizni, keresgelni-sot, kotelezo hannem egyedul szeretnel megoregedni:-))

A szexualitas megelese pl segit kiteljesedni:-))

2018. febr. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%

Ennek a kérdésnek nagyon társkereső szaga van.


40-es, egyetemet végzett, elvát, csinos, fiatalos, életvidám, szük puncival eladó!

Ugyanitt naposcsibe és szemes takarmány.

2018. febr. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mennyi a napos csibe es a takarmany ara? Es meddig alkukepes?
2018. febr. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!