Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik nem értik h adott ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik nem értik h adott ember mért van egyedül úgy h ez őt nem zavarja miből gondolják h össze kéne vele jönni?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok pl h van egy kollégám 30+ éves... nincs nője mi lehet az oka ? .... stb kategóriák.

Miből gondolod h ez az ember.

Nem

- Éretlen mondjuk 30+-ba is kb 12-es értelmi szint.

- Nem egy szadista állat.

- Nincs v mi betegsége amiből nem akarna reklámot pl Sclerosis Multiplex.

- Nincs v mi szenvedélye amire élkepesztően rá van kattanva pl szerencsejáték.

- Nem olyan a személyisége amitől sírva menekülsz.


Me h jól néz ki és nem értem. Ha egy David Beckham kiveri pár fogad v leszívja a hitelkártyád akkor majd érted ?


Valszeg oka van a dolognak.



2018. febr. 22. 01:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Ilyenkor azért mondanám, hogy nem értem, hogy megtudjam az okát.


Épp egy hete sincs, hogy megkérdeztem ezt egy haveromtól. 31 éves, még sosem nézett ki ilyen jól, sosem állt ilyen jól anyagilag, és sosem volt ilyen sikeres. Mégis 6. Éve szingli, csak alkalmi kapcsolatai vannak, és néha annyira magányos, hogy az exével beszélget, meg nagyritkán elmeséli a nőzéseit, hogy buta lányok voltak, vagy unalmasak, vagy akármi.


Azért az már rendkívül furcsa, ha 6 év alatt senkit sem kedvelt meg annyira, hogy szexnél többet érezzen. Kedvelem a srácot, ezért szeretném tudni az okát. Ki tudja, talán épp én kellek neki, vagy bemutathatnék egy barátnőt, vagy ajánlhatnék pszichiátert.


Aki személyeset kérdez, az jobban meg akar ismerni, esetleg segíteni akar.

2018. febr. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos megvan az oka, de lehet, hogy engem meg azért érdekel (bár nem teszek fel itt ilyen kérdést, csak bennem fogalmazódik meg), mert számomra elkezdett többet jelenteni, és szeretnék közelebb kerülni hozzá.
2018. febr. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Semmiből. De az ellenkezőjét se. Rosszindulatú feltételezések helyett lehet egyenesen kommunikálni és ismerkedni is és akkor kiderül:


Az okok lehetnek pl azok is, hogy:

- egyszerűen jelenleg nem akar kapcsolatot.

- nyitott egy kapcsolatra, de nem akárkivel és nem bármi áron

(ezt a néhány elkeseredett lúzer, akinek mindegy csak legyen már végre valakije nem fogja megérteni, hogy egy egészséges embernek vannak igényei).

- félénk és/vagy önbizalomhiányos

- miért feltételezed, hogy őt nem zavarja? Lehet csajozik ezerrel, de nem a munkahelyén.

2018. febr. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha valaki régóta szingli, főleg 30 felett, és ő ezen nem is akar változtatni, akkor nem érdekel miért döntött így. Neki jó.


Ha szeretne kapcsolatot, de mégse jön össze neki soha semmi, akkor viszont valami biztos van a háttérben, amit nem tudok. Olyan nincs, hogy valaki tökéletes, és senki nem csap le rá, mert túl jó. Lehet apró gixer, nagyobb gixer, de valami van.

2018. febr. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2018. febr. 24. 18:57
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 30 évesen egyáltalán nem éreztem, hogy kell nekem egy gyerek, vagy egy család.

Eljött a 32-33-ik év és totál megváltozott a véleményem, de mitől azt magam sem értem.

2018. febr. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!