Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is van úgy, hogy nem megy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van úgy, hogy nem megy az ismerkedés párkapcsolati célzattal?

Figyelt kérdés
Ha nem akarok semmit sem akkor eltudok beszélgetni, de hogy azért hajtsak, hogy abból majd legyen valami, arra képtelen vagyok. Számomra a beszélgetés az beszélgetés, nem pedig ilyen körmön font ügyesen szavakat, meg nonverbális jeleket egymásra úgy toldás, hogy majd abból mi metakommunikatíve kihozunk egy kapcsolatot. Az meg hogy néz ki, hogy odamegyek aztán bele az arcba ami a szívem nyomja, (vagy a gatyám) azt nem értékelik a lányok, túl konkrét, őszinte, és hiába mondják a csajok, hogy márpedig azt szeretik, az őszinteséget, dehogy szeretik.:D
2018. febr. 22. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Így kéne hogy legyen mindenkinél, egyből több (itt síró) férfinak lenne párkapcsolata.
2018. febr. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, de így nekem sem ment volna soha.

Egyik kapcsolatomat sem így direkt módon ismertem meg, mind haverom, barátom, vagy csak ismerősöm volt.

Egy volt csak akit discoban ismertem meg, de ott se igazán beszéltünk, ahogy táncoltunk az mindennél többet mondott. Nem is lett egy komoly kapcsolat (csak pár hónap), de nem is az volt a cél :D

2018. febr. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#1: úgy kellene, hogy nemtől függetlenül így csinálja mindenki. Nem, a párkeresés sikertelensége nem csak a férfiak hibája.
2018. febr. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Diavolino44 ***** válasza:

Teljesen igazad van, igy kell csinalni. Erezd jol magad a tobbi ugyis alakul.

A problema ott szokott lenni, hogy a srac szepen beteszi magat a baratzonaba, s a szandekat tul keson mutatja ki, s akkor mar keso.

2018. febr. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#3 igen, nemtől függetlenül kéne, hogy így legyen. De mindenfajta elfogultság nélkül ki merem jelenteni, hogy a nőknek ez valamivel jobban megy.
2018. febr. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Detto. Eddigi kapcsolataimban sem én szedtem fel direktben a nőket, hanem élethelyzet, szituáció eredményezte a kapcsolatot. Ha nincs nyomás rajtam, akkor tudok kibontakozni.
2018. febr. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!