Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Festetlen haj egyenlő felsőbbr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Festetlen haj egyenlő felsőbbrendűségi komplexus?

Figyelt kérdés

Többen is írták itt az oldalon, hogy nem járnának olyan nővel, aki nem festi a haját (legalább a saját színével megegyező árnyalatra), mert a festetlen haj igénytelenség, sosem lehet olyan szép, mint a festett, és mégis milyen felsőbbrendűségi komplexusa lehet annak, aki természetes hajjal járkál.


Az enyém is természetes, még sosem volt festve, és nem is lesz, míg el nem kezd őszülni, de akkor is csak a saját színemre. Miért lennék emiatt komplexusos vagy igénytelen?


2018. febr. 23. 12:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
En sosem olvastam ilyet meg ezen az oldalon :D Eleg vicces. Szerintem azok a komplexusosak, akiktol ezt olvastad. Akkor fessek ok is a hajukat, a ferfiak hajszine is ugyanolyan termeszetesen, mint a noke, lol.
2018. febr. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Még én sem olvastam itt ilyet.

De nem is értem, mi értelme befesteni a hajat ugyanarra a színre, mint amilyen a természetes színe? Ez nekem nagyon magas.

Én nem is találnék olyan hajfestéket, ami legalább olyan szép színű lenne, mint a hajam természetes színe, úgyhogy nem is keresek :D

2018. febr. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Linkelj már be ilyet.
2018. febr. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
Melyik bolygón élsz vagy milyen komplexusaid vannak? Én se ezen az oldalon, se a való életben nem találkoztam még ezzel a jelenséggel.
2018. febr. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
34%
Ez a kérdés kamu!
2018. febr. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%
Én ennek pont az elleknezőjét olvasom.
2018. febr. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
76%

Én még csak ezt sminkről olvastam eddig. Coco mondta, hogy "az a nő, aki semmilyen kozmetikumot nem használ, túl sokat gondol magáról". Ezzel annyiban nem értek egyet, hogy sokan azért nem használnak kozmetikumot, mert nem érdekli őket, pl. anyukám. Sosem használt semmi ilyesmit, nem tudta elviselni magán a sminket, meg a krémeket sem.


Viszont annyiban meg igaz, hogy vannak, akik nem sminkelnek és baromi büszkék magukra és folyton hangoztatják. Ilyen az egyik munkatársam, állandó témája, hogy milyen természetes szépség. Persze, egyáltalán nem szép a lány, szóval bőven az a smink, ami kicsit dobna rajta. És nem azt mondom ezzel, hogy akkor neki sminkelni kéne, csak hogy senki nem kíváncsi a beszólásaira, csak mert én viselek alapozót meg spirált.

2018. febr. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, te nem ezt olvasod itt, inkább álmodtad:))
2018. febr. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
77%
Már egyszer kérdezted ezt. Sok szart lehet itt olvasni, de ezzel nem találkoztam még.
2018. febr. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem te pont a gyakortrollkerdeseket olvastad és nem itt. Én nagy százalékokban itt olyan férfiak válaszait olvastam, akik szinte összeteszik a kezüket, ha egy lány azt írta, h fesetetlen/természetes színű a haja.
2018. febr. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!