Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Festetlen haj egyenlő felsőbbr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Festetlen haj egyenlő felsőbbrendűségi komplexus?

Figyelt kérdés

Többen is írták itt az oldalon, hogy nem járnának olyan nővel, aki nem festi a haját (legalább a saját színével megegyező árnyalatra), mert a festetlen haj igénytelenség, sosem lehet olyan szép, mint a festett, és mégis milyen felsőbbrendűségi komplexusa lehet annak, aki természetes hajjal járkál.


Az enyém is természetes, még sosem volt festve, és nem is lesz, míg el nem kezd őszülni, de akkor is csak a saját színemre. Miért lennék emiatt komplexusos vagy igénytelen?


2018. febr. 23. 12:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

A festetlen haj igénytelenség?

Mióta? Melyik bolygón? Hol álmodtad ezt?

2018. febr. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Én sem olvastam egyetlen erre irányuló kérdést, sem választ. De olyat viszont gyakran, hogy sok férfi a természetességet kedveli inkabb, melybe beletartozik a haj festetlensége is.

N

2018. febr. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
83%

Nincs felsőbbrendűségi komplexusom, csak 3 éven keresztül festettem a hajamat, és tönkrement.


Hidd el, szívesen befesteném, csak tudom, hogy utána megint drótkefe lenne a fejemen.


22/N

2018. febr. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

"De nem is értem, mi értelme befesteni a hajat ugyanarra a színre, mint amilyen a természetes színe? Ez nekem nagyon magas."



Az az értelme, hogy a természet adta színt kapja vissza, őszhajszálak nélkül.

Nincs jobb festett hajszín, mint maga a "gyári" szín.


Én is azért festetem a saját színemre, mert az ősz hajszálaktól meg akarok szabadulni, de az eredetitől nem!

2018. febr. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem olvastam ilyet, ellenben a festett hajú nők ócsárolását igen.

Élőben is találkoztam ilyennel, konkrétan a randipartnerem mondta, hogy mennyire gyűlöli a festett hajú műnőket, undorítóak, milyen jó, hogy én nem vagyok olyan. Közben évek óta festem a hajam. :D

Aki ilyenek alapján ítélkezik, akármelyik irányba, az egy idióta.

2018. febr. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Én sosem értettem, hogy mi ez a festett-festetlen haj mizéria...Szerintem a világon semmi jelentősége nincsen annak, hogy most egy nőnek festett vagy festetlen a haja. Van haj, aminek van egy természetes színe, amivel az illető vagy elégedett vagy nem és, ha nem elégedett (mert pl. nem áll jól neki/megunta/fakó/őszül stb.), akkor van lehetősége változtatni rajta.


Egyébként én pasiktól inkább olyat hallok mostanában, hogy ők természetes szépséget keresnek, aki nem sminkel, nem festi a haját. A sminkre még azt mondom, hogy jó rendben van, mert az biztos zavaró lehet, hogy nem nyúlhatnak csak úgy hozzá a nő arcához, mert nyomot hagy vagy megfogja a kezét stb. vagy nem tetszik neki, de a hajfestést abszolút nem értem, hogy miért baj...(ettől függetlenül persze, mindenki olyan párt keres/választ, amilyet csak akar és senkinek sem tartozik érte magyarázattal) Valamint én nőkkel kapcsolatban is azt tapasztaltam, amit a 7. válaszoló írt, hogy sokan tényleg többnek, jobbnak, értékesebbnek tartják magukat, mert ők full természetesen is szépek és lenézik azokat, akik pl. festik a hajukat vagy sminkelnek. Én ezt sosem fogom megérteni...Én sem festem a hajamat, mert a természetes színe is tetszik és egyelőre még nem őszülök, szerencsére dús is és vastagszálú, de eszembe nem jutna ezzel felvágni és pláne nem érzem magam ettől többnek (főleg úgy, hogy igazából ez nem az én érdemem, semmit nem tettem érte) és nem nézem le azt, akinek pedig festett haja van, mert attól semmivel sem kevesebb vagy rosszabb...

2018. febr. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Vicces lenne, ha mindenki a mások idióta elvárásai szerint élne. Én pont leszarom, hogy festi-e valaki a haját vagy sem. Az sem érdekel, hogy ha valaki melegítőben flangál az utcán. Az emberek túl sokat foglalkoznak másokkal és mások véleményével.
2018. febr. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én pl.festem a hajam. Azért, mert az eredei nem tetszik, nem áll jól és egyébként is utálom. Szerinted mennyire érdekel mások véleménye?
2018. febr. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
33%
Ezt attól a 2 gyakori abszolút kreténjétől kellett volna megkérdezd. Gondolom 2 volt, mert hogy 2nél nincs több ekkora fogyatékos e országban... tuti.
2018. febr. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
dude what
2018. febr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!