Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges az hogy soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges az hogy soha nem lesz barátnőm?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok soha nem volt még, egyszerűen azért nincs mert nincs önbizalmam.

Nem születtem gazdag családba igy nem tudtam azt csinálni amit szeretnék, amiben jó leszek, amiért tudok én is magamra nézni, hogy igen én ebben jó vagyok, és tudok "versenyezni" a többi férfi sorstrásaimmal szemben.

De nem volt, sem egy sport, sem egy mittudoén, zenei péládul sok lány szereti ha egy srác gitározik vagy zenél, és sem egy hobbi semmi.

ÉS akkor én ettől depressziós lettem, de kiszakadni nem lehet, ha már egyszer valaki beleszületik egy olyan családba, ahol nincsenek ilyne dolgok megadva, ahol nem megy ela srác szerelni villanyt az apjával, vagy autót., Nem tanul meg barkácsolni és stb:

Tehát nem vagyok jó semmiben, és igy nem tudok abrátnőt sem keresni, szerezni.

És sokszor arra gondolok, minek élni így, hogy ha meghalok és ujraszületek, akkor másképp lesz majd. de 27 évesen 26 évesen nem lehet már változtatni, nemtudom leelőzni akik kamaszkorban már csajoznak.

Tehát elbbtam ha igy fogalmazok.

És hogy , így létezni, peidg az ember, társas lény, de sokszor azon gondolkodok, hogy így nem lehet. De ez köszönhető mindennek médiának és stb.

Az van benne egy férfiban felvázolom:

Mittudomén van barátnője és akkor a barátnőjével elmegy egy kocnertre, Egy koncerten egy együttes férfi tagokból áll többnyire. És akkor, áhh ezt én gitáron nem tudom eljátszani, engem nem szeretnek az emberek és stb. peidg én is szeretnék ilyen lenni, és stb. És hogy ez az önbizalom romboló. De van másban is péládul akik sportolnak, és érmeket nyertek elértek valamit és hogy nekem ez nem volt meg.. és akkor inkább alány legyen párja, egy motivált, embernek és határozott embernek akinek van jövőképe mint nekem.

tehát nem tudom mi erre a változás, 7 éve porbálkozok 0 sikerrel többnyire neten, de belátom ha lenne is nekem, nem lenne hozzá önbizalmam. Ugyérzem nem nőttem fel ehhez, szüleimmel élek együtt még, minek elköltözni ha nincs kivel?

és akkor nem érzem magam férfinak, hanem egy 18 éves srácnak.


2018. febr. 23. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Onmagad hoztad letre, onmagad szegenyseget/boldogtalansagat, nyomorusagatt, hat hozd letre onmagad, onmagad gazdagsagat/boldogsagat/szerencsejet.
2018. febr. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem lehetséges.


Téged is utol fog érni a végzeted, hidd el.


22/N

2018. febr. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Onmagam szegenyseget nem en hoztam letre.

Mondok egy peldat valaki beleszuletik egy,atlagos csaladba ahol nem gazdagsag de nincs is nelkulozes. Gyereket beiratjak tanfolyanra pl uszas, sport akarmi. Gyerek megtanul jatszani, sportolni, ezaltal kialakul egy szemelyisege., onbizalma, es tok mindegy hogy utana a sajat eletben szegeny lesz vagy gazdag mivel az alapkove megvolt amit lerakott.

Ha valakinek nincs meg az alap, az csinalhat barmit nem fog sikerulni.

Szegenysegbol kilehet torni pl megnyered a lotott, de a penz sem minden ,mondom ezt igy hogy, nincs penzem szuleimnek sem.

De ha gazdag lennek pl lenne 50 millardom draga dolgokat vennek. Az se adna onbizalmat mert a lany penzre fog ramenni, illetve az se adna onbizalmat mivel hiaba vagyok gazdag ha nem vagyok jo semmiben es nincs sajat kialakult szemelyisegem.

2018. febr. 23. 13:22
 4/8 anonim ***** válasza:

Ba**ki atvitt ertelemben ertettem amiket irtam. -.-

(Ironia, szarkazmus)

Nehez eset vagy, nagyon tudatlan, eretlen es csolatassal nezel a dolgokra.

Sok munka all elotted. De nem kestel el semmirol. Hatranybol indulsz, annyi szent, de meg ugy ahogy idoben vagy.

2018. febr. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha tanulnál egy jó szakmát. Pont most kezd az jönni, hogy a cégek már a szakmunkásokért is versenyeznek.

Valamit tehetnél magadért, ne csak a csodát várd.

2018. febr. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tudod felnőttként kezdtem el többféle sportot űzni, amik elég jól mennek már, és szeretem is csinálni. Szeretnék megtanulni majd gitározni, most erre nincs lehetőség, de később biztos lesz. Mindezt nem azért mert ezzel akarok nőt felszedni, hanem azért hogy jól érezzem magam. Rosszul gondolkozol szerintem!

Bármit el lehet érni ha igazán akarod...

2018. febr. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Milyen szakmat?
2018. febr. 23. 13:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Az a te döntésed, hogy milyen célt tűzöl ki magadnak. Csak tűzz ki valamit, és foglalkozz vele. Keress valami sportot ami tetszik és kezd el űzni, ne az érmekért, hanem csak úgy. Sok mindent meg lehet tanulni. Kicsit gondold végig, mivel tudod elfoglalni magad, amit élvezel, és emberek közt is vagy közbe. Szeretsz fotózni? Iratkozz be egy tanfolyamra. Szeretsz túrázni? Keress túrás programokat én menj el rá. Szerettél a gép előtt kockulni? Próbáld ki az airsoftot. Érdekel valami olyan téma amiben mondjuk lehet önkénteskedni? Önkénteskedj. Rakd rendbe magad, légy érdekes, de ne az legyen a cél, hogy egy csajnak tudj villogni, hanem érezd jól magad amikor ilyesmiket csinálsz. Régen én is dög unalmas embernek tartottam magam, aki nem tud semmi érdekeset felmutatni, de elkezdtem aktívan kikapcsolódni olyan dolgokban amik tetszettek és érdekeltek. Jelenleg olyan munkám van amit nagyon szeretek és szabadidőre is van egy csomó opcióm, sokszor úgy érzem magam, hogy meg is kellene állnom mielőtt túlpörgök. Oké, nekem sem volt még barátnőm, kb veled egy idős vagyok, nem jó érzés, nehéz meg minden, de legalább vannak olyan élményeim, amiről mesélhetek egy nőnek, ha úgy alakul, hogy ismerkedünk. Szóval, ha van közös pont meg érdeklődés, akkor úgy érzem lenne esélyem. Csak sajnos azokban a témakörökben, amikben mozgok, nem túl sok a korombeli, szingli, komolyabb ismerkedésre nyitott nő. De legalább megadom az életnek az esélyt, hogy lehessen valami.
2018. febr. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!