Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti nem szoktatok félni, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem szoktatok félni, a kapcsolat elején, hogy ez is csak egy csalódás lesz?

Figyelt kérdés

egy ideje találkozgatunk egy fiúval, ő már mondta nekem, hogy szeret, viszont én még nem biztos, hogy így érzek.

Nem tudom elengedni magam, úgy értve, hogy nem akarom teljesen közel engedni magamhoz, mert félek, hogy ha esetleg mégse így érezne akkor eldob.

Hogy tudnám elengedni magam és csak élvezni a dolgot, nem ezen kattogni?


2018. febr. 19. 18:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Így fog dobni, ha ezen kattogsz. Senkinek nem kell olyan barát / barátnő, akit állandóan győzködni kell, hogy tényleg ő kell nekünk.
2018. febr. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem.

Csak bennem van az, hogy adok egy esélyt a dolgoknak, hátha máshogy lesz, és olyankor már nem gondolkozom ezen. Aztán megszivom.

2018. febr. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát az elég rossz lenne ha már az elején ezen agyalnék. Inkább arra gondolok hogy minden a lehető legjobb lesz.
2018. febr. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
Én szoktam, nehezen is nyílok meg, kell hozzá 2-3 hónap, hogy szerelembe essek. Akinek fontos vagyok, az éveket is várna ezzel, szóval egyáltalán nem akadály, hogy megfontolt és óvatos vagy :)
2018. febr. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Miért nem olyannal találkozgatsz, akiért rajongsz?
2018. febr. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam, előre féltem, hogy mi hogy fog alakulni, attól is, hogy én tudom e majd viszonozni az érzéseit, attól is, hogy vajon ő hogy érez, nagyon akartam hogy összejöjjön. Aztán a barátnőm javasolta, hogy ezt hagyjam abba, és főleg az első pár hónapban ne agyaljak ilyesmit, mert felesleges, meg ne lássam évekkel előre a kapcsolatot...Helyette élvezzem az épp aktuális pillanatokat, élvezzem, hogy együtt vagyok valakivel, akinek szeretem a társaságát, merjem megmondani, ha valami nem tetszik, és próbáljam meg elengedni magam, és nem tervezgetni, hanem csak örülni annak, ami épp akkor van.

Ezt fejben kell eldönteni, nekem segitett.

2018. febr. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Régebben féltem, ma már nem félek. Egyszerűen tudom, hogy mindenki hazudik és majdnem minden emberi kapcsolatnak csalódás a vége.
2018. febr. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
így nem lehet nekiindulni egy kapcsolatnak.
2018. febr. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#8 Én meg azt hittem, hogy normális dolog, hogy nem bízok meg vakon 5 perc után egy vadidegenben, mert felnőtt ember vagyok és előbb szeretném megismerni.
2018. febr. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem biztos? Azèrt azt csak tudod,hogy szerelmes vagy e,vagy idővel az tudnál e lenni.


Amúgy pedig èn az elején is féltem ettől,illetve mèg most is fèlek,hogy elrontom,vagy ugy járok mint az eddigi párjaimmal. Viszont pont ezért igyekszek sokmindent máskèpp csinálni,s nem elrontani azt amit az exeimnèl.

2018. febr. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!