Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfi akivel ismerjük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi akivel ismerjük egymást hosszan nézettmajd amikor ránéztem elnevette magat és elfordult. Ti mit gondolnátok most?

Figyelt kérdés
2018. febr. 23. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Elég sok minden lehetséges. Amikre én gondolnék: hallott rólam valami pletykát/sztorit, meg látott olyat amit nem kéne, esetleg tetszek neki, vagy volt rajtad valami kínos éppen.
2018. febr. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Eszébe jutott egy vicc rólad vagy a szituációról.
2018. febr. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg zavarb jött attól, hogy észrevetted ahogy bémul, mert teszel neki. Egyértelmű :)
2018. febr. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez így bármi lehet.

Tetszel neki és zavarba jött, mert félénk.

Nem tetszel neki és kiröhögött, mert tirpák.

Eszébe jutott rólad valami.

Teljesen más jutott az eszébe.

2018. febr. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Eszébe jutott makacka, a 7 holdas pagonyból és ezért röhögött. :D
2018. febr. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A kulcsszó a "hosszan nézett".


Én még nem néztem hosszan egy nőre, ha az nem tetszett.


Ha azért nézett volna, mert mondani akar valamit és azt várta, hogy felvedd vele a szemkontaktust, akkor rögtön belekezdett volna a mondókájába, ahogy ránézel.

Ha elfordult, akkor az tök egyértelmű, hogy kellemetlen lett számára, hogy ezt észrevetted. Tipikus viselkedés, mindenki ezt csinálja.

Bejössz neki, szinte biztos. Arra viszont vigyázz, hogy legközelebb ne buktasd le, ha téged vizslat, mert akkor nagyon óvatos lesz. Figyeld a jeleket. Ha az arcodat is nézi, akkor tetszel neki, ha csak a fenekedet, akkor lehet, hogy csak egy pikáns gondolat söpört végig az agyán. Néha ez is megesik, hogy az ember nem tudja levenni a szemét egy klassz hátsóról, miközben a többi rész a látómezőből teljesen kiesik. Ha viszont ismeritek egymást, akkor azért a kommunikációból is lehet következtetni, hogy hányadán álltok egymással.

2018. febr. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A napra lehet nézni, de rád nem? :)
2018. febr. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!