Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Munkahelyi flört: ez normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkahelyi flört: ez normális, hogy ez ennyire gyakori, annak ellenére, hogy nem kelletem magam egyáltalán?

Figyelt kérdés

Konkrétan kb minden férfi kollégám flörtölget velem. :D

Értem én a viccelődéseket, meg nyilván nem veszem komolyna, -bár tudom, hogy van közüttük olyan, aki félkomolyan/komolyan gondolná-. Nagy részük kapcsolatban van, szóval inkább csak szórkazgatnak.


De tényeg sokszor lyukadunk ki a semmiből is, hogy a vége az, hogy rendesen bókolnak, vagy a már durvább, szexuálsabb töltetű megjegyzéseket teszik épp.


Most nem panaszkodni akarok, félreértés ne essék, sőt, meglep. :D

Inkább nem értem, mert más fatal, csinos csaj is van nálunk több is, de nálam mintha ez gyakroribb lenne, pedig nem öltözök és nem is viselkedek egyáltalán r_.bancosan.

Nőies vagyok, de nem kellettem magam, sőt, visszagofott és kifinomult vagyok.


Ezt már más kolléganőm is megjegyezte, hogy észrevette, hogy sokaknak "akarnának" így viccesen.

Én veszem a poénokat is, csak nem értem, hogy ha nem öltözöm vagy viselkedem könnyűvérűen, miért hozom elő iylen gyakran ezt náluk, mert mondom, inkább visszafogott vagyok.



2018. febr. 23. 19:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
A férfiak döntő többsége a szexen járatja az agyát, és aki vevő rá, azzal el is röhögcsél rajta. Nem akarnak ők téged, csak bazira unatkoznak, és kapóra jössz, hiszen tódítod.
2018. febr. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Ismerem ezt a helyzetet. És azokkal csinálják ezt, akiken látszik, hogy örülnek neki.

Nálad is azért van így, mert tetszik a dolog.

Sőt, simán elhiszem, hogy olykor te kezdeményezel.

Nem a legjobb csajokkal van ez, a leginkább figyelem éhesekkel.

2018. febr. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

hiába nem kelleted magad, csak azzal cicáznak, akivel lehet. Én az első olyan mondat után tisztázom hogy mi a helyzet, és hogy én dolgozni járok oda, és boldog a párkapcsolatom, köszi. Ugyan olyan jóba maradt a munkahelyi viszony, sőt, komolyabban is vesznek.

Fiatal és feszes létemre, nem én akartam ott lenni a kis pipi, akivel jól lehet cicázni, s nem a szakmai hozzáértést nézni, mert az asszony otthon unalmas már.

2018. febr. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
A pasik ilyenek, de valószínűleg eléggé rá is érnek. Nekem szerintem még nehezebb, mert elég csinos vagyok, ráadásul nagy melleim vannak a vékonyságom ellenére, így egy zsákot is felvehetek, azonnal mindenki bámul. Én egy darabig türtem, de később már nem ragáltam, ha duma volt látványosan otthagytam őket. Szóvá is tettem, ha már nekem vmi sok volt. Fokozatosan leálltak a srácok, és figyelnek erre, azóta minden okés.
2018. febr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Miket mondanak pontosan?
2018. febr. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

normális.

rengeteg a szingli férfi.

csak tudnám a szingli nők hol vannak?

hihetetlen amugy.

2018. febr. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%

1) nőis vagy és kifinomult. Ez pont, hogy sokkal inkább vonzó sokak számára, mint a r1b@ncos stílus


2) élvezed a helyzetet

2018. febr. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem ez azért van,mert belemész a játékba imponál és élvezed. Most jöhet a "de nem igaz" de igaz. Nem kell tagadni vagy hazudozni.


Én pinckérként dolgozom és rengeteg férfi kollégám van. Köztük párnak barátnője vagy felesége van. Mégis sokan bókolnak,flörtöltek volna velem. De én normális szépen és nem bunkón közöltem mindenkivel,hogy ez egy munkahely és dolgozni szeretnék ők is tegyék ennek ellenére lehet barátkozni beszélgetni pl cigi szünetkor vagy munka után stb. Viszont a szexualitással kapcsolatos megjegyezéseket bókokat hagyjuk és tartsuk tiszteletben a másik kéréset. Ez nem csak nekem,de pl a férfi barátnőjének is kellemetlen helyzet lenne. Ha megtudná,hogy a hapsija nekem fújja a szelet én pedig még vevő is vagyok rá és élvezem. Nem! Ennél több tartás van bennem és fordított esetben nem örülnék annak ha ilyet csinálna a párom. Érdekes,mert azóta a férfi kollégáim nem flörtölnek velem. Nagyon rendesek,kedvesek és komolyan lehet velük beszélgetni. Van köztük egy barátom is,ő vele már 6 éve dolgozom együtt. Eleinte nagyon sokat udvarolt,de szóltam neki,hogy NE! Még akkor is ha tudtam,hogy nincs jelenleg párja és most sincsen. Ellenben vannak nők akik olyanok mint te és azokat konkrétan verbális úton ke****tik. Szerintem nagyon szánalmas és undorító. Hozzátenném ennek a barátomnak meg is van a véleménye az "olyan" kollégáinkról...nekem van olyan nő ismerősöm aki pepitába olyan mint te. Hanyinger!

2018. febr. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Te, utolsó, neked amúgy mi bajod van? Mi fáj?

Látom itt egyesek elmentek picit a saját kis sérelmeik felé: tudom kezelni a férfiakat, megtanultam bőőőven az évek alatt... ;) Nem erre irányult a kérdés.


Nem panaszkodás volt ez sem egyébként. Engem ez valóban nem zavar ennyire. Nem fogok ezért fapofával ülni a kollégáim mellet, midnenkivel el tudnak hülyéskedni amúgy, és a tisztelet meg van. Meg tudom húzni a határt, ha valami nem tetszik, nekem elhiheted. Én nem szoktam szeuxális tartalmú üzenetekkel cicázni sem velük, úgyhogy lecsillapodhatsz.


De: a kérdésem apropója az volt, hogy igen, vannak figyeleméhes (és hiányos) nők, akik kb. kiprovokálják ezeket a helyzeteket... Ismerem ezt én is,és én is szánalmasnak tartom.

Viszont én nem iylen vagyok. ÉS ha csak anynit kapnék napi 3-4x meg, hogy "ma milyen csinos vagy!/ilyen jó nőnek blabla", nem fogalmazódott volna meg a kérdés. Ahogy akkor sem, ha tudtaosna erre játszanék.


A valóság az, hogy én nem kepesztek a figyelmükért, nem keresem az ilyen szituációkat, és nem is megyek bele az ilyenekbe.

A reakcióm sokszor az ilyen bókokra pusztán annyi, hogy csak mosolygok rajta, az erősebb megjegyzésekre, miszerint jó nőnek tartanak meg pláne csak mosolygok, néha egy nevetés mellett egy köszi elhagyja a számat.


Azt hiszem, hogy ettől még nem kell átmennem fap*nába, és bezsélni midnenkivel, hogy "figyi, ne flörtölgess már velem ennyire". Engem egyébként sem zavar, - írtam, hogy tudom kezelni-, hanem a miértje és gyakorisága miatt érdekelt.

Másokkal is csinálják, de vannak olyna napok, hogy konkrétan valami extra bomba nőnek érzem magam, amiért körbeugrálnak, bókolnak, igen. :D Perzse, hogy jó esik, nem fogok hazudni! Miért ne esne??? Miért bántana? Engem nem bántott egyikük sem.

Kérés nélkül kapok pozitív reakciókat. Én ezt jó dolognak tartom.


ÉRTED?

Igazából látatlanba nekem is eszembe jutott volna ez, hogy biztos én is olyan figyelemhiányos, figyelemkereső nő vagyok.

De itt pont ez a poén, hogy konkrétan lesz..rom az embereket, a reakcióm a fenti, de mégis van, hogy férfigyűrűben kapom a bókokat mindenki előtt, én meg csak zavarba jövök, mert valóban úgy érzem magam, mint akit körbeugrálnak, holott nem tettem érte semmit.


Ja, és gyébként ronda sem vagyok, -persze ez szubjektív, de maradjunk annyiban, hogy az önértékelésem rendben van. (Mind a külsőm mind a belsőm tekintetében szeretem magam és jól érzem magam, nem sok nővel cserélnék).

2018. febr. 24. 12:28
 10/11 A kérdező kommentje:

Egyébként nálunk kb mindenki - más nők is-benne vannak a hülyéskedésben.


Nem hazudok, ha azt mondom, hogy kb én reagálok a legvisszafogottabban (azaz kb sehogy(!), nem rákontrázva), hanem max egy mosollyal az efféle játékokra/bókokra.

Ez legyen a legnagyob "gondom" az életben, csak tényleg ezért furcsa számomra is, hogy ennek ellenére sokszor alakítják úgy a helyzetet, hogy a végén flörtölnek.

2018. febr. 24. 12:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!