Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok netes társkeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok netes társkeresőn kaptatok fenyegető leveleket, ha igen mit írt és lett következménye?

Figyelt kérdés
2018. febr. 23. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. febr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Noblesse Oblige ***** válasza:

Facén 1x rám írt egy random férfi, hogy ismerkedne. Én meg írtam, hogy sajnálom, idegenek számára nem áll rendelkezésre a profilom. Erre olyan cifra, zsaroló levelet írt vissza, hogy "megvannak neki a szexvideoim, a mobilomról" és bármikor feltölthető, meg intim képeim, arccal, meg anyámkínja. Szóval jó lenne ha szépen bánnék vele, mert könnyen megtudhatják a facés ismerőseim, hogy mit csinálok a négy fal között, meg megkkora céda vagyok.

Nice try.

A dolog ott csúszott el, hogy nem vagyok exhibionista, életem 2 selfije is a sülyeszőbe csücsül, úgyhogy innen már a "szexvideók", meg az "intimképek" (arccal együtt!) már elég hardcore lettek volna. Szóval jót röhögtem mikor elolvastam. Azt bánom, hogy nem mentem bele kicsit az áldozat szerepbe, mert így utólag kíváncsi vagyok, mennyire részletesen dolgozta a stratégiáját pl. hogy miket csinálok azokon a bizonyos videókon. Vagy milyen színű alsónemű lenne rajtam. De ezt már sosem fogom megtudni, mert egy könnyes röhögés után, ment a tiltásba az egész.

2018. febr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ott nem, itt viszont igen.

Itt minden privit azonnal tiltok mar, hacsak nem egy konkret kerdes tartslmaval kapcsolatos.

2018. febr. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!