Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell párkapcsolatban társkeresőn lenni?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt el kezdtem beszélgetni egy csajjal ,vagyis hát nem annyira beszélgetés próbáltam megismerni.Kérdeztem írtak e már nmeki sokan ,írta hogy igen de mindenki csak meg akarta dugni.Én írtam én nem megdugni szeretném,hanem megismerni.Kérdeztem,hogy van e kedve ismerkedni azt írta igen.Aztán még váltottunk pár szót csak állítólag fájt a feje,kérdeztem holnap írhatok e neki azt mondta igen,én meg már kezdtem örülni na végre egy normálisabb csaj.Aztán másnap rá írtam de elősször semmi majd utána később jött az üzenet "szia bocsi páromnál vagyok" na ekkor jött a ledöbbenés,mert ezt már tegnap is el mondhatta volna amikor írtam neki,hogy nem megdugni akarom hanem megismerni.Aztán írtam neki valamit,hogy miért van társkeresőn ha van párja.Ma kaptam a választ,hogy "Én csak unalomból" de szerintem ez durva ha valakinek párja van és társkeresőn van.

2018. jan. 20. 17:17
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
71%
Mert ribbbbbbbbbaaaaaaaaaaaaanc :D
2018. jan. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

Gondolom

ad 1 egotuning

ad 2 bebiztosítás



Amúgy nem kéne.. Beszéljetek erről beszéljétek meg..

2018. jan. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
43%

"Én írtam én nem megdugni szeretném,hanem megismerni."

Már ne haragudj, de ez hazugság. A csajok előszeretettel hazudnak, sőt..., de legalább nekünk nem kellene.

Miért nem mondtad, hogy Igen, szeretnéd megdugni, de meg is szeretnéd ismerni? Talán bejött volna neki.

2018. jan. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
15%

Mennyi ilyen van...

Komolyan nem értem miért ilyen gusztustalanok a nők

2018. jan. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

Én is jártam így, még randiztam is az illetővel, később derült ki,hogy van párja.

Nagyon undorító dolognak tartom, egyrészt a te idődet is rabolja, másrészt a párjával szemben sem fair.

Én is úgy gondolom, hogy akinek van párja, az ne ismerkedjen társkeresőn.

Biztos nem az igazi a kapcsolatuk, de akkor inkább vessen neki véget, mint hogy így megcsúfítja.

2018. jan. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

ma 17:23


Mert én társat keresek és nem az az elsődleges célom,hogy megdugjam és eldobjam

2018. jan. 20. 17:25
 7/31 A kérdező kommentje:

ma 17:24


Hát már én sem értem.Attól,hogy unatkozik más elfoglaltságot is találhatna.Ha van párom társkereső közelébe sem megyek ez alap.

2018. jan. 20. 17:26
 8/31 A kérdező kommentje:

ma 17:24


Sajnos egyszer én is keveredtem egy ilyen hülye helyzetbe,3 hónapot pazaroltam el az életemből rá sajnos.

2018. jan. 20. 17:27
 9/31 A kérdező kommentje:

ma 17:24


Lehet ez a jöjjön már valaki és húzzon ki a kapcsolatból mert nem merek szakítani dolog.

2018. jan. 20. 17:28
 10/31 anonim ***** válasza:
77%
Pedig mennyi ilyen pasi is van.
2018. jan. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!