Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van két szokás mifelénk, amik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van két szokás mifelénk, amik általában idegenek a magyar lányok számára, miért?

Figyelt kérdés

1. Ha együtt lakunk, és vendég jön hozzánk, kinálja meg őket enni, inni valóval.

2. Ha nekem/nekünk van mit enni, akkor a szüleimnek és tetsvéreimnek is lesz.


2018. febr. 24. 09:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

öcsécském! szapuld bármivel a magyart de a vendégszeretet-hiánnyal ne!


az egész világ ellen beszélsz

2018. febr. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem az tűnt fel, hogy ha egy magyar lánynak adsz valamit pl. saját készítésű süteményt vagy hasonlót, 10-ből 8 tuti üresen adja vissza a dobozt (1 vissza se adja :D).
2018. febr. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

1: ha vendég jön hozzánk, nem ugrálok mindenkit körbe mint egy cseléd. Szeretnék én is résztvenni a társalgásban. Szerencsére a párom olyan, hogy az előkészületekben végig egymás keze alá tudunk dolgozni.

Plusz hagyomány nálunk a hidegtál. Egyszerű, mutatós, és mindenki talál rajta fogáravalót.

Volt egy családösszeeresztős kukoricaáldomás, ha azt egyedül kellett volna végigcsinálnom, akkor inkább étterembe megyek :D

Így meg volt egy asztal kaja, egy asztal pia, aztán party reggelig. (16fő)

Tartottunk kisebb vendégséget is, ott se nekem kellett mindig pattognom.

2: egyszer-kétszer segíteni oké. Mondjuk szerencsém van, mindkettőnk szülei okosan kalkuláltak nyugdíjaskorukra. Mondjuk anyósjelöltemmel inkább az a baj, hogy túlvásárol, túlfőz, aztán nálunk eszik a macskák a marhapöreszt :O

2018. febr. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!