Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan exed akivel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan exed akivel a szakítás után is jó a kapcsolatod?

Figyelt kérdés
És miért lett vége a kapcsolatnak?

2018. febr. 26. 18:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Több is van, az egyikkel még egy helyen is dolgozunk. AMi pikantériája a dolognak, hogy ő meg is csalt, bár ez a tény csak a szakításunk után derült ki. Ennek ellenére nagyon kedvelem, nagyon jókat tudunk beszélgetni, néha együtt is megyünk szórakozni, de mint Nő teljesen hidegen hagy, egy zsebkendőt sem bíznék rá.
2018. febr. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak olyan van.


Miért lett vége?


Az egyiknél már nem szerettem, a második ejtett, mert csak a második nő voltam, akivel lefeküdt, a harmadik, negyedik untatott és úgy éreztem megfojtanak, az ötödik megbízhatatlan volt.


Mind jóember, jófejek, szórakoztatóak, számíthatok rájuk és viszont. Együtt lógni egyikkel sem szoktam, nagyritkán találkozunk(évi 1), akit a legjobban kedvelek, azzal hetente párszor dumálok, de vele sem találkozok évente 3nál többször.

2018. febr. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Van. (vannak)


Mert mások voltak a számításaink.

- Ő gyereket szeretett volna, én nem.. (21 éves voltam)

- Elmúlt a szerelem, de haverok maradtunk.

2018. febr. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Van. 3 komoly kapcsolatom volt eddig és mind a 3 sráccal szoktam néha beszélni.

Az első megcsalt elég sokszor, de ezt meg tudtuk beszélni. Akkor nagyon rosszul esett, de már nem érdekel.

A második szintén kikacsingatott és le is bukott. Igazából a drogok miatt szakítottam.

A harmadik pedig nem érezte késznek magát a komoly kapcsolatra, pedig el is jegyzett.

30/N

2018. febr. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Költőnő? ***** válasza:
Több is. Az okok változóak voltak és nem azonnal lettünk barátok a kapcsolat után.
2018. febr. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nincs. Nem utálom őket, de nem tartom exekkel a kapcsolatot, ahogy a párom sem.
2018. febr. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen, több is akad. Kettejükkel pár havonta találkozunk, és minden héten váltunk pár szót. Velük szorosabb maradt a kapcsolat, baráti értelemben. Vannak még, akikkel néha napján beszélünk, kivel mi van, de nem rendszeresen, és maximum véletlenül futunk össze.

Az egyikükkel azért szakítottunk, mert ő már nem szeretett. Én még sokáig rajongtam érte, de mikor végre elmúlt a rózsaszín köd, rájöttem, hogy jobb így. Jó ember, meg minden, de párom minden téren túltesz rajta, és mellette már tudom, mennyi minden hiányzott abból a kapcsolatból.

Másik exemmel borzasztóan rossz hatással voltunk egymásra. Plusz szerelmes se voltam igazán.

Mindketten szeretetre méltó emberek, és szerencsére mindkettő boldog kapcsolatban él, egyikük ősszel még is házasodik :) Emberként továbbra is szeretem őket, de párként nem illettünk össze, és mindannyian boldogabbak vagyunk azzal, akivel együtt vagyunk.

2018. febr. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Van. A legutobbi. O nem tudta h mi van(kotodott/kotodik meg hozzam, igazabol mar mind1 ezek utan), pedig o szakitott ugymond, (osszejott massal, mivel kihult felole a kapcsolat). 2 honap utan mind keresett s vegul talalkoztunk, kibekultunk, jo ismerosok maradtunk.
2018. febr. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nincs és nem is lesz. Ha valaminek vége, akkor vége. Nem haverkodok exekkel.
2018. febr. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Emberek ***** válasza:

Igen, van(nak) ilyen ember(ek)


Az egyikkel szimplán megromlott a viszonyunk, és nem tudtuk már megmenteni, a másikkal meg az idő előrehaladtával nőttek az elvárások, túl komolyan gondoltunk mindent. Mindkét emberrel jóban vagyok, elég gyakran beszélünk. Utóbbival eljárok bulizni néhanapján amikor ráér.

2018. febr. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!