Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány kapcsolatod romlott meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány kapcsolatod romlott meg eddig?

Figyelt kérdés
Barát, kolléga, pár. És miért?

2015. nov. 24. 23:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Uhha, elég sok. Mindet felsorolni elég hosszú lenne. Volt, ahol én hibáztam, volt, ahol a másik fél. És olyan is volt, ahol békésen elváltunk, mert nem passzoltunk (akár úgysem, mint barátok, nem csak párkapcsolatra értendő)


Párkapcsolat esetén volt pl megcsalás, vagy kiderült, hogy nem is szeretett a másik fél. Barátság esetén volt olyan, hogy kölcsön adtam, azóta is várom... Kolléga nem volt.

2015. nov. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az összes, nem számoltam. Nem tudom miért csak azt hogy velem van valami baj.
2015. nov. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Párkapcsolat 4.

Barátság 2.kihasználtak.

Testvér 1.ő is kihasznált,átvert.

Kolléga?Bennük csalódtam,nem álltak ki a saját igazunkért.

2015. nov. 25. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Barát: 1, már akit tényleg barátomnak tartottam :), kolléga: soha :), pár: 2.

A barát azért, mert mások lettek számára és számomra is fontosabbak, mondhatni elváltak az útjaink, és ezért nincs is harag. Pár: az egyik azért, mert én továbbléptem rajta, és ő megutált, a másik pedig sosem akart engem igazán, mindig azt nézte, hogyan menekülhetne meg tőlem, mert elvileg én csak fenntartottam az életben. Ennek ellenére egyszer visszakönyörögte magát...

Kollégákkal nem rúgom össze a port, meg minek is, hiszen érzelmi kötődés ott nincs, csak érdekkapcsolat. Családtagokkal meg még sosem kerültem olyan helyzetbe, hogy azt éreztem, vége lehet ennek a kapcsolatnak.

Inkább az a szomorú, hogy így is kevés ember maradt meg nekem, 1 barát, néhány rokon, pár nincs.

2015. nov. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nekem barát: 3

Haver: 2

Kolléga: 1


Ez normális? Rosszul választunk, vagy alkalmatlanok vagyunk a kapcsolatokra?

2015. nov. 25. 11:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki életében így van.Változunk,változnak az emberek.
2015. nov. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!