Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki a terhes párját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki a terhes párját megcsalja, van rá esély hogy szereti?

Figyelt kérdés
2018. febr. 27. 12:52
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy szereti, saját magát, mást nem.
2018. febr. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

"Soha nem tudtam megérteni, az érzések, szerelem és egy fizikális tevékenység között, mi az összefüggés."


Az ilyenek, mint te, valóban nem tudják értelmezni.


Kérdező, persze, hogy szereti...a saját farkát.Annak meglegyen a változatos punci.Ennyit szeret ő, semmi mást.

2018. febr. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
84%
#8, tudom, azért írtam, hogy "ha nem lehet, vagy nem kívánják egymást"
2018. febr. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
0%
ma 13:09 Igazad van, nem tudom értelmezni:) Mindig is a páromat szerettem, imádom máig. Más nő, az érzelmeim nem tudja megmozgatni. Más nőkkel, csak fizikai érintkezés, akkor ott és pont.
2018. febr. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

#14

Szomorú.

Ismerősi körben is van egy ilyen pasi. Épp élet-halál között lebeg a pár hónapos babájuk, mert későn jött rá az orvos, hogy szifilisze van. Átment az anyatejjel. A pasi össz reakciója: de ő mindig húzott gumit.

Nem érti, miért válik tőle a felesége. "De ott a gyerek..."

2018. febr. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
90%

61%.os, te nem a párodat szereted, hanem a farkadat.És nem is tiszteled annyira, hogy ne mártogasd más pi..nába mellette.Amiben te élsz, az szexkapcsolat.És akkor sem lesz soha több ettől, ha mindketten ugyanazt csináljátok egymás tudtával.Nyitott kapcsolat=szexkapcsolat.

Komoly párkapcsolatban van hűség és tisztelet, és csak két embernek van helye benne.

2018. febr. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
50%
Még egy csaj, aki jól választott...
2018. febr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%
Azért meg félre mert kell a szex de fél hogy a babával is csinál valamit.16 éve én is azért mentem csak félre mert szétrobbanttam lent s féltem hogy bajt okozok ha nyomulok.3x tettem meg 15 hónap alatt.Kövezzetek meg érte.
2018. febr. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
79%

18.

Tudatlan vagy és önámitó.

2018. febr. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ritka nagy mocsok, aki képes a terhes felesége mellett mással szexelni, csak mert nem bír a farkával. Ettől persze még "szeretheti", de önfegyelem, empátia, kitartás,tisztelet nulla. Enélkül a tulajdonságok nélkül meg nekem nem kellene egy férfi! Az asszony ott van fájós háttal, felborult hormonrendszerrel, miközben a kedves éppen egy másik nőn virgonckodik... Undorító.
2018. febr. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!