Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki a terhes párját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki a terhes párját megcsalja, van rá esély hogy szereti?

Figyelt kérdés
2018. febr. 27. 12:52
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

18

És még ki is magyarázza... Gusztustalan vagy.

2018. febr. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Még ez a duma! Hallod, ezt mondtad a feleségednek is, hogy jaj szivem azért qrok mást, hogy téged kíméljelek, meg amúgyis úgy aggódok a gyerekünkért?

😁

Jó szr lehet ekkora parasztnak lenni!

2018. febr. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%

Szeretném, ha ezt a kérdést, és a válaszokat elolvasnád. 31-es válasz nagyon érdekes.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

2018. febr. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
En elolvastam es mint terhesseg alatt megcsalt feleseg baromira nem hatodtam meg a #31es valaszolotol. Az ilyen ffiak,belertve az exemet is onzoek. (Nalunk mondjuk pont az volt h arra tekintettel h kesobbiekben biztos bonyolultabb lesz az eletunk,igyekeztem megkimelni szegenyt,meg tamogatni a hobbijaban,kuldtem emberek koze melo utan -en marha-kb tartottam a gyertyat a kis bimbozo kapcsolatahoz.)Valahol megertem h nehez elfogadni h valtozik egy parkapcsolat,h leendo apuka kevesebb figyelmet kap,hogy a no testeben valtozasok tortennek (#31es emlitett pl apro kis elhanyagolhato verzeseket....azert o bedugta volna igy is...no comment), ilyenkor a no azon faradozik dacolva a sajat testenek kisebb nagyobb problemaival h epkezlab KOZOS utodot hozzon a vilagra,mert alap esetben ezt kozosen vallaltak csak eppen obenne meg no is az a poronty. Ertem h nagy a nyomas apukan h jol csinalja de a felre.uras nem eppen a helyes megnevezese az ilyenkor segito cselekedetnek. Megint mas teszta h amit egyesek mondanak az elvezetes kismamaszexrol azt a kismamak maskepp elik meg. 3honapig hany az ember lanya, probaljon meg minden okos oralra gondolni egy atbulizott ejszaka utan masnap hanyingerrel.Minden egyes nap hanyingerrel. Hogy varhato el egy ferfitol -kerdezo ezt neked is irom- h ha eletunk legnehezebb periodusaban ennyire nem tisztel bennunket es elorebb tartja a f.rkat a gyermekenel h majd a jovoben ha problema adodik a csaladban,a hazassagban,felelossegteljesen helyt alljon mint egy FFI? Kb sehogy. Egesz biztosan nehez ez a periodus,kinek ezert,kinek azert mert mellozve van vagy tamogatast varnak tole-ha mar fizikailag o kevesbe van leterhelve. De egy gyerekhez fel kell noni. Aztan meg peldat kell neki mutatni h edes lanyom olyan ferjet valassz magadnak mint az apad vagy edes fiam,tessek a peldakeped. A gerinctelen alakok nem eppen peldakepek... Aki szereti a parjat megerti ot kevesbe idealis allapotaban is.Maskepp gondolom azon esetekben amikor anyuka 10evig a gyerekkel alszik apa helyett.De ez itt kerem 9-10honap. Ha nincs szex,lehet masra koncentralni kozben.Rengetegen kibirjak...
2018. márc. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Ilyenkor mindig elgondolkodom azon, hogy az ilyen férfiak mit szólnak majd ahhoz, amikor esetlegesen az ő terhes lányukat csalná meg a férje? Biztos jó érzés lehet ilyen szép férfi-képet adományozni az utódokra...
2018. márc. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!