Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai férfiaknak már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai férfiaknak már nem érdemes gyereket szülni?

Figyelt kérdés

Végigolvastam egy jópár ilyen kérdést-választ és nagyon elkeserített... A terhes feleségüket megcsalják, a gyerekkel kapcsolatos teendőkből nem veszik ki a részüket a férfiak (hiába szülők mindketten, ez valamiért csak a nő dolga).


Értem én, hogy lehet, hogy elmarad a szex a terhesség alatt, meg utána háttérben érzi magát a férfi a gyerek mellett, de én ezt pl. a megcsalásra nem látom indoknak. Azok a férfiak, akik ezzel védik magukat, hogy ezért járnak félre, nem gondolnak bele, hogy fájó derékkal és két rosszullét között, dagadó lábbal egy nő nem biztos, hogy éppen arra vágyik, hogy szexeljen? Vagy mikor nem tud aludni a gyerektől rendesen, egész nap szoptatás-pelenkázás-mosás, plusz még a háztartás között ingázik a nő, akkor sem feltétlen a szex az első gondolata, ha a férje hazajön a munkából? Miért kell a nőknek egyszerre alkalmazkodnia az új helyzethez és mindent úgy tenni, mint azelőtt? Miért várja el sok férfi ezt a képtelenséget? És a férfiaktól miért nem lehet elvárni, hogy kivegyék a részüket a változásból és ne az áldozatot játszák, hogy kikerültek a középpontból?


(Nem mintha esélyem lenne valaha szülni, csak felháborít, amiket olvastam.)


2018. febr. 27. 20:51
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
92%

#7 egyetértek veled, de egy hozzáfűzni valóm van: valahogy mindenki megdícséri azt az apát, aki lemegy a játszóra a gyerekkel, vagy ő megy vele bevásárolni, hogy milyen jó apa, mennyit törődik a gyerekkel. Ha anya megy bevásárolni vele akkor az a természetes, szóra se méltó, max beszólnak milyen rossz anya, ha a gyerek hisztizik valamiért.


De a többi dologgal egyetértek, amit írtál. (nő vagyok, ha ez számít)

2018. febr. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
0%
mennyire tudtam, hogy behúzlak a csőbe, és erre fogsz reagálni :D füles-füles :)
2018. febr. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
53%
Én majd szeretnék 5-6 év múlva gyereket, de ehhez nem könnyű olyan nőt találni, aki hasonlóan gondolná és egyedülálló lenne.
2018. febr. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
40%
Atyaég! Mennyi önértékelési problémás szülő/annak készülő van itt. És ezek/ti fogtok gyereket nevelni? Szegény lurkó.. Nem csoda, hogy az internet lesz a legjobb barátja már 4 évesen. Elszomorító:(
2018. febr. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
85%

"Végigolvastam egy jópár ilyen kérdést-választ és nagyon elkeserített."


Ne, ne, ne. Ezt ne. Azonnal hagyd abba a gyk-zást és addig ne is gyere ide vissza, amíg ennyire megrendítenek az itt olvasottak. A gyk az egy mónika show, egy celeb vagyok vagy más ilyen "reality" műsor. Amit itt látsz pont annyira valóság, mint azok a műsorok. Az egyes darabkák igazak (lehetnek), de az az élmény, amit ezekből te felépítettél magadban már hamis. Gyk-zni csak ép elmével és lélekkel szabad, ha bármilyen bánatod van akkor csak mérgezni fog. Persze ezt te nem veszed észre, te úgy hiszed csak tájékozódsz, de ez egy agymosással ér fel.


Több dolog miatt sem szabad forrásként hivatkozni a gykra. Az egyik, hogy ide csak bajban lévő emberek írni, a másik pedig, hogy mindig csak az egyik fél. A teljes igazságot soha nem tudhatjuk meg. Harmadik: ha figyelmesen elolvasod a kérdéseket akkor többnél láthatod, hogy voltak előzmények, csak a kérdező nem vett erről tudomást. Aki okosabb, mint a tavalyi kos az nem várja meg a katasztrófát. Negyedik: az ember hajlamos csak arra emlékezni, ami beleillik a világképébe. Én nem egy történetet olvastam már, ahol a férfi egy évnél tovább is tűrte a gyér szexet és még akkor is hatszor elnézést kérve merte itt leírni, hogy neki ez már nem jó. Olyat is láttam, hogy a nőnek lett farkasétvágya, de a férfi meg nem kívánta. Mindenre, de tényleg mindenre van példa, de ha valami nagyon felzaklat akkor azt jobban észreveszed.


Én a valóságban egyetlen ilyen esetről sem tudok. Se a korosztályomból se a szüleiméből. Igazából pont a mai férfiaktól már ezeket nem is kell nagyon elvárni, mert megteszik maguktól. Már az apám is pelenkázott minket és otthon maradt velünk több évig, amikor ez még rohadtul nem volt divat. A párom apja, aki ha élne bőven nyolcvan fölött lenne szintén pelenkázta, uzsonnáztatta a gyerekét. Ez úgy hangzik, mintha pimaszul ki akarnám kerülni a kérdés alapos megtárgyalását, pedig ez az egyetlen jó megoldás: jól kell választani. A panaszkodó, elárult nők egy jelentős része olyan férfit választott magának, akiket én bottal se... Te úgy érzed, hogy nem lehet ezt megelőzni, pedig de. Nem vagy kiszolgáltatva a szerencsének, emberismerettel (ami fejleszthető) meg tudod védeni magadat a csalódástól.


Az ötös válaszolón jól felháborodtam, de egy részletben sajnos igaza van: csomó nő nem egyszerűen csak ellátja a gyereket, hanem szabályosan szerelmes lesz belé. Nézd meg a sok nőt, akinek a profil és a borítóképe is a gyereke, apuka elég ritkán bukkan fel. És onnantól kezdve, hogy világra hozta a gyerekét már sosem egyedül van a profilképén, nem: havonta frissíti és mindig ott van a Prüntyőke. Megszűnik, mint individuum és nem nem tud, hanem nem akar foglalkozni a párjával. Az új szerelme kielégíti. Szóval elég sok ponton van beleszólásod az életedbe, nem egyszerűen csak elszenvedője vagy az eseményeknek. Fölösleges ennyire elkeseredned, mert ezt egy torz kép tette veled, nem a valóság.

2018. febr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
57%
Megoldás: akkor szülj, ha TE is szeretnél gyereket. Ne másnak. Így nem is lesz akkora teher, ha csalódsz a párodban (amire tényleg van esély).
2018. febr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
64%

Az 1-esnek igaza van!!!


Ne másokból indul ki meg a közhelyekből, meg locsi fecsiből meg az újságokból meg párkapcsolati szakértőkből meg terapeutákból, hanem abból, hogy meg kell ismerni.

2018. febr. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
5: ilyen hozzáállással remélem neked sem gond, ha a nő félrebacarint, ha már nagyobb lesz a gyerek, te meg a beled is kidolgozod ;)
2018. febr. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
0%

18- 5ös vagyok, és nem. nem gond:) én nem sajátítok ki senkit! senki sem az enyém.. nem birtokolhatom sem őt sem az idejét, éljen, dugjon mással, csak örülnék neki hogy egészséges és mást is kíván. és van olyan bátor, hogy ki is éli a vágyait!


amúgy meg.. belem kidolgozni? :D hogy másnak jobb legyen? az nem én vagyok!

2018. febr. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
72%

Miért mikor volt érdemes szülnie egy férfinak? :)


én nem szeretnék..nem érdekel, hogy erdemes v nem...

2018. febr. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!