Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai férfiaknak már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai férfiaknak már nem érdemes gyereket szülni?

Figyelt kérdés

Végigolvastam egy jópár ilyen kérdést-választ és nagyon elkeserített... A terhes feleségüket megcsalják, a gyerekkel kapcsolatos teendőkből nem veszik ki a részüket a férfiak (hiába szülők mindketten, ez valamiért csak a nő dolga).


Értem én, hogy lehet, hogy elmarad a szex a terhesség alatt, meg utána háttérben érzi magát a férfi a gyerek mellett, de én ezt pl. a megcsalásra nem látom indoknak. Azok a férfiak, akik ezzel védik magukat, hogy ezért járnak félre, nem gondolnak bele, hogy fájó derékkal és két rosszullét között, dagadó lábbal egy nő nem biztos, hogy éppen arra vágyik, hogy szexeljen? Vagy mikor nem tud aludni a gyerektől rendesen, egész nap szoptatás-pelenkázás-mosás, plusz még a háztartás között ingázik a nő, akkor sem feltétlen a szex az első gondolata, ha a férje hazajön a munkából? Miért kell a nőknek egyszerre alkalmazkodnia az új helyzethez és mindent úgy tenni, mint azelőtt? Miért várja el sok férfi ezt a képtelenséget? És a férfiaktól miért nem lehet elvárni, hogy kivegyék a részüket a változásból és ne az áldozatot játszák, hogy kikerültek a középpontból?


(Nem mintha esélyem lenne valaha szülni, csak felháborít, amiket olvastam.)


2018. febr. 27. 20:51
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
72%
19: hogy a gyerekednek jobb legyen? Inkább me csinálj te gyereket, nem lennél felelős szúlő. Anyuka pici fia otthon elképzelte milyen apának lenni :'D
2018. febr. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
20%

egyébként bármit is gondolsz remek apa és egyben tanító is lennék. sokakkal ellentétben valódi értékekre tanítanám a gyereket.

de persze ezt nem fog bekövetkezni, nem csinálok gyereket, mert nem kívánom lekötni magam. és más életért alárendelni az enyémet. én önző vagyok! és tudom jól.

2018. febr. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
81%
Hát de a "nagybetűs" vagány FÉÉRRFFIII-t hajtja a vére, meg ő a béjenvét. Csak egy "nyámnyila csöndes lúzer" marad hűséges, de az nem olyan vonzó mi? Hát valamit valamiért...
2018. febr. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
85%
7 hónapos kislányom van. Nem értem az itt olvasottakat, miért ne szexelnék a férjemmel? A terhesség utolsó hónapját, és a szülés utáni 6 hetet leszámítva, olyanok vagyunk, mint a nyulak. Amit felszedtem, le is adtam, napi 2*20 perc baba mama torna, egészséges táplálkozás, ennyi. Minden nap biciklizek kb 50-60 percet, addig a baba-apa idő van. Nincs háttérbe szorítva a párom, mire haza ér a munkából minden itthoni munka kész van. Együtt vacsorázunk, kávézunk, beszélgetünk. Fektetés után meg ki megyünk a szobából szexelni. Sőt, mivel nincs munkahely, sokkal aktívabb vagyok, mint eddig. Nem mondhatnám, hogy olyan rohadtul kimerült lennék, nincs olyan kemény, mint a meló
2018. febr. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
79%
Megint elérkeztünk oda, hogy minden jópasi gonosz, és minden nyomi meg főnyeremény.
2018. febr. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
49%
#25 nem kell ahhoz nyominak lenni, csak hiányoznia kell a műmájerkedésnek, és máris "nyámnyilja" lesz a jóképű is aki egy marék gombostűből repülőt rak össze mint macgyver. És egy nyomi is nagybetűs FÉÉÉRRRRFIIII lesz, ha vesz hitelre egy 20 éves bmw-t, "ötezeré kérek bele", és jól műmájerkedik ;) Színház az egész világ, főleg ha nőket kell elkápráztatni.
2018. febr. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
24es kar,h nem minden no ilyen.Nem lenne ennyi valas...
2018. febr. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
93%
A fórumra az ír, akinek problémája van. Akik vígan megvannak, nem írnak. Érted ezt? A kérdések, amiket itt látsz, nem tükrözik a valóságot, nem látod a "csendes tömeget", akik simán kezelik ezeket a változásokat. Butaság volna a fórum alapján ítélni.
2018. febr. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
51%
Ha neked a kocsikától férfi a férfi, és azokra a nőkre vágysz, akik kocsikákra izgulnak, eléggé el vagy baszarintva.
2018. febr. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
29es. A legtöbb normális pár 30éves kora körűl vállal gyereket. A 27 feletti pasiktól elvárás saját háztartás autó, tehát a kocsitól is. Kivéve ha kerékpárszexuális akire nem vonatkozik a kressz.
2018. febr. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!