Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Vonzòdom egy férfihoz, a baj hogy talán családja van. Nem vagyok biztos benne, nem ismerem annyira. Munkahelyén szoktam találkozni Vele, mikor meglát mindig mosolyog,rögtön köszön és szokott nézni is. Olyankor szoktunk váltani két szòt ha ùgy adòdik a lehetőség, mindig kedves velem. 1 hónappal ezelőtt a városban sétálgattam az egyik barátnőmmel, amikor a zebrán sétáltunk át kiszùrtam egy férfit aki hasonlìtott rá de nem nem vagyok biztos benne hogy ő lehetett. Nagyon néztem de haladnom is kellett. Szòval tényleg nem tudom, viszont a baj hogy abban a kocsiban egy kis gyerek is volt. Gyűrűt nem láttám az ujján.

Részemről több mint vonzalom. Minden este megfogadom hogy nem foglalkozom vele akár ő lehetett, akar nem. De a baj hogy sokat jár a fejemben és ha látom nem tudom megállni hogy ne nézzem és ne gondoljak rá. Mit tegyek? Hogy érjem el,hogy ne vonzòdjak hozzá mikor meglátom és ne gondoljak rá.

22/N


2018. márc. 3. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Nekem is volt nős pasival dolgom. Pár hónapos szex kapcsolat után ráuntam és lelkiismeret furdallásom is volt. Szerintem tapasztalaton kívül itt sokat nem remélhetsz...
2018. márc. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem biztos,hogy nős. Lehet hogy nem is ő volt. Viszont ha végül csak kiderìtem hogy nős akkor nem megyek bele. Hatalmas lelkiismeretfurdalásom lenne.
2018. márc. 3. 18:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Vagyis nem beszéltél vele erről, nincs bizonyítékod rá, hogy családja van, de már problémázol. Ráérsz...

Miért nem beszélsz vele inkább, hogy te figyelj, ez a helyzet, te mit gondolsz?


Btw, ha én elviszem az unokaöcsémet edzésre, attól még nem lesz az én fiám, hiába ül a kocsimban.

2018. márc. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Utolsò. Ebben teljesen igazad van.

Az a baj hogy nem nagyon tzdok vele beszélni mert mindig ott van mellette a társa mivel együtt dolgoznak.

2018. márc. 3. 18:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Válts a cégen belül, így talán olyan részre kerülhetsz ahol nem dolgozol vele egy helyen, így nem fogod látni. Ha ez nem megy, beszéld meg vele az érzéseidet. Egy normális ember legyen az nő vagy férfi, meg fogja érteni és nem lesz neki kellemetlen a szituáció.
2018. márc. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem erőltetném, ha nem akarsz mindig a második maradni. Hány éves lehet a fickó?
2018. márc. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!