Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kepmutatoak a pasik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kepmutatoak a pasik a sminkkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Azt állítják nem szeretik a sminket mégis a kikent -kifent nőket nezegetik.

Nekem is mondták sminkeljek és smink nélkül átlagos az arcom .



2018. márc. 3. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:
57%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Jólvan Jani.


A smink szebbé tesz, kiemeli a szépet. Ezért van, ezért sminkelik a már eleve szép szépségeket is, ezért szebb egy szebb nő. Van aki a természetesség híve, az a természetes sminket szereti. De egy alapozás csodákat művel minden nővel, az fix. Olyan szinten unalmas és legfőképpen buta kérés ez, hogy felmerül a kérdés, ti normálisak vagytok amúgy? :D

2018. márc. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
Ja egyébként vigyázzatok, megérkezett a LEPONTOZÓS TROLL. :DD
2018. márc. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%
*ásít unalmában*
2018. márc. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%
A rém, lecsapott!
2018. márc. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Alapozás a férfiakkal is csodát tenne.
2018. márc. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%

Mert ostoba következtetést vonsz le. Nem vagyok képmutató, valóban utálom és nem akarom látni a páromon. És Ő úgy tetszik nekem, ahogy van. A kivakolt macákat pedig nem nézem meg. Csak az a baj, hogy nem érted meg: VAN akinek tetszik a smink és megnézi azokat a nőket. És van akinek NEM TETSZIK. Mikor értitek meg ti nők, hogy nincs olyan, hogy "a pasik [illeszd ide a kedvenc kliséd]"? Ami igaz Gézára, nem igaz Pistára.

Nálam alapból óriási mínusszal indítana egy kivakolt nő, de esélyesebb, hogy soha meg se szólítanám. Ennyi. Ez nem képmutatás, egyszerűen NEKEM ez tetszik, míg másnak más. Egyének vannak, nem "pasik".


27/F

2018. márc. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%

Mi értelme lenne képmutatónak lenni ebben? Megoldás: nem képmutatóak, csak az egyik ezt szereti, a másik azt.


Szerinted az ember csak azt nézi meg, amit szeret, ami tetszik neki, vagy azt is, amit csak érdekesnek, feltűnőnek talál?


Ne add fel, hörcsög még ennyi IQ-val is lehetsz.

2018. márc. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
30%

Nekem tetszenek a sminkelt nők, de csak akkor érzem, hogy szeretem, ha ébredés után rá nézve is elfog a bizsergés és az a pár pattanás vagy ránc már nem számít abban ahogyan tekintek rá.

Nekem még az extrém smink/hajszín is bejön, ha amúgy jól mutat valakin (zöld haj, erőssen kihúzott szem, rózsaszín szájfény). Csak annyi a baj ezzel, hogy ha ezek lekerülnének akkor lehet el is múlna a varázs.

Ezért mondhatják sokan, hogy inkább a smink nélküli nőket preferálják, nem akarnak zsákbamacskát.

2018. márc. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
27%
A rém maga a troll, kérdező? Ugyan Gizi, azért mostanra már csak lenyugodtál? Megnyomtad a piros pöttyöt, keelégült kicsiny lelked? :D
2018. márc. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%
#6 vagyok. Látom jöttek lepontozni a sértett, sminkes nők meg azok, akik bemesélik maguknak, hogy nekem a minimálsmink tetszik és nem tudom a különbséget. :) Nyomkodjátok csak, jót röhögök rajta. Csak majd amikor a partnered reggel felébredve nem ismer meg és hátrahőköl, akkor is gondold azt, hogy a smink kell... :)
2018. márc. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!