Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nyomul a barátomra egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nyomul a barátomra egy munkatársnője, amikor tudja, hogy velem van kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Folyamatosan próbálkozik nála. Találkoztunk már mi is, és folyton tapizta a pasimat, mikor mondott neki valamit. Az a típus, aki addig csinálja, amíg meg nem szerzi a kiszemeltjét. Mihez kezdjek? Nagyon zavar. Próbálom nem kimutatni, nehogy a karjaiba űzzem, de ő egyre csak nyomul...
2018. febr. 22. 13:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
51%

Mert pofátlan. A barátoddal akkor nem beszéltél erről?

31/f

2018. febr. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%

Mutatom a mozdulatsort.

[link]

2018. febr. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Csak mellékesen megjegyeztem neki, de szerinte nem nyomul. Mondjuk anno rajtam sem vette észre, hogy vonzódom hozzá...
2018. febr. 22. 13:10
 4/19 A kérdező kommentje:
:D :D belül már elképzeltem ezerféleképpen, de ezzel szintén magam alatt vágnám a fát. Kicsit azért vegyük komolyabban a kérdésem, ha kérhetem, mert igencsak megvisel ez a szitu.
2018. febr. 22. 13:14
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

A félre dugáshoz 2 ember kell. Hiába akarja a munkatársnő, ha a pasid nem vevő rá vagy tart egy határt.

Nekem is van 2 olyan munkatársnőm, akiknek tudom h tetszem és tudtomra is adják, érintések, "szeretsz?" kérdések, stb. Én érzékeltetem velük h szivesen barátkozom velük és szivesen vagyok a társaságukba, de ennyi. Tudják és nem is úgy nyomulnak h megszerezzenek. De tudom h félreérthető, mert az én páromnak sem tetszik h "nyomulnak".

Pasidon múlik h behálózható e.

2018. febr. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Ebben nem tudok teljesen egyetérteni Veled, mivel vannak ennél taktikusabb emberek. Ő pedig folyamatosan azon van, hogy vele foglalkozzon, így fokozatosan építi be magát a gondolataiba. Jelenleg bosszantja a nő, de ahogy hazaér róla panaszkodik, úgyhogy szerintem igenis működik, amit ő csinál.
2018. febr. 22. 13:35
 7/19 anonim ***** válasza:
64%

Az előző jól gondolja. Kettőn áll a vásár

Egy jó, kiegyensúlyozott kapcsolatban az embert ostromolhatja akárki, úgysem megy bele. Saját tapasztalat....😀

2018. febr. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Te csak a kapcsolatotokkal, kettőtökkel foglalkozz. Ha az jól működik, nem lesz oka félrelépni. Hagyd, a párod hadd kezelje a helyzetet, ha nincs konkrét, megalapozott okod a bizalmatlanságra, akkor bízz benne.

Bármilyen formában harcolsz a csaj ellen, csak neki segítesz. Csak úgy tehetsz ellene, ha NEM fogod fel versenyhelyzetként vagy harcként és nem mész bele.


Ja, és ne csak ne mutasd ki. Ne is foglalkozz vele.

2018. febr. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Azt mindenképpen jól teszed, hogy nem mutatod ki, jó hogy van erőd megállni. Szerintem bízz a pasidban, mert 2 emberen múlik. Ha hármasban összefuttok akkir legyél fizikai kontaktban a barátoddal, lássa, hogy "birtoklod", öleld át, sokat érj hozzá, szó szerint állj közéjük.

Ekkor 2 lehetőség van: vagy visszavesz vagy még jobban rákapcsol és ezzel már elárulja magát.

2018. febr. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
A nő nyomul, mert tetszik neked a pasid - ezzel nem tudsz mit kezdeni. Azt kell elérned, hogy a pasid továbbra is téged akarjon.
2018. febr. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!