Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek a 184 cm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek a 184 cm magasságomhoz nagyon kevés a 67 kg?

Figyelt kérdés
Nem vagyok olyan kórosan vézna, vagy riasztóan gebe, de persze látszik, hogy nem sok felesleg van rajtam. Nem tudom, nekem nem tűnt fel, hogy ez nagyon kevés lenne mert nem látszik ki minden csontom. Itt viszont mindenütt azt olvasom, hogy ezek az arányok már félelmetesek meg betegesek.

2018. márc. 4. 12:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 185, 55 vagyok, nekem is beszólnak néha de nem feltétlen van ebből párkapcsolati gondom, i dont give a fuck, majd ha lesz időm változtatok rajta.
2018. márc. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kevés. De a súly az egy dolog, az összhatás egyáltalán nem mindegy.
2018. márc. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem pont jó. Az egyik barátom szintén nagyjából ilyen paraméterekkel rendelkezik, szexi, és tetszik a csajoknak.

Az exem 183/65 volt, mikor megismerkedtünk. 2 év alatt 10 kilót hízott, és nekem az már sok volt.

Vannak rajtam kívül is lányok páran, akiknek a kifejezetten vékony testalkat tetszik.

2018. márc. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
Engem egyszer egy dagadt orvosnő megszólt, pedig 185/75 vagyok. xD
2018. márc. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nekem bejön.
2018. márc. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Párom hasonló, nekem szexi.
2018. márc. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen megerősítést váró kérdéseknek ugyan mi értelme? Bejössz a lányoknak élőben? Mert ha igen, ok. Ha nem, akkor meg nem tök mindegy, hogy random gyk-s lány #324 mit gondol ezen dimenziódról?
2018. márc. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy milyen az összhatásom, az igaz, hogy mindenki máshogy néz ki, és más az alkata, hiába kevés a differencia egy-egy ember között, mégis tudnak máshogy kinézni.

Nem tudom, hogy bejövök-e nekik, épp így fogalmazódott meg bennem a kérdés. Lehet nem jövök be, és talán épp azért mert nem megfelelőek a testarányaim.

2018. márc. 4. 13:20
 9/12 anonim ***** válasza:
44%
Kevés, ez csak fiúka kategória, nem férfi!
2018. márc. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok még, idővel talán férfiasabb leszek. Bár elhízni sem akarok, úgyhogy a konditerem lehet a mentsvár csak.
2018. márc. 4. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!