Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek a 184 cm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek a 184 cm magasságomhoz nagyon kevés a 67 kg?

Figyelt kérdés
Nem vagyok olyan kórosan vézna, vagy riasztóan gebe, de persze látszik, hogy nem sok felesleg van rajtam. Nem tudom, nekem nem tűnt fel, hogy ez nagyon kevés lenne mert nem látszik ki minden csontom. Itt viszont mindenütt azt olvasom, hogy ezek az arányok már félelmetesek meg betegesek.

2018. márc. 4. 12:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező én is 184 cm vagyok, bár 20 évesen 70 kg voltam, nem 67, de így is vékony voltam. Környezetem is annak tartott és én is annak láttam magamat.

1,5 éve kezdtem el kondiba járni és egy nagyon jó döntés volt meg kell hogy mondjam! Azóta 89 kg vagyok (90 is voltam már, de 2 hete szálkásítok mert lett egy kis pocakom :D), a cél egy szálkás, izmos test kockahassal kb 92-93 kg. 73 kgsan kezdtem az edzést.. Néztem magamról képeket és sokkal jobban nézek ki most mint vékonyan

2018. márc. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Genetika függő, akár még skinny fat is lehetsz helyes kis rakéta csöcsökkel meg hassal, de akár csontkollekció is.
2018. márc. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!