Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segíthet ha nem beszélek és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segíthet ha nem beszélek és nem találkozom vele többet?

Figyelt kérdés

6 éve vagyok szerelmes egy fiúbarátomba, akivel persze több volt köztünk... Évekig volt viszonyunk, de sosem akartam bevallani neki, hogy többet érzek mert tudtam, hogy nem kellenék neki. Aztán most mégis, besokalltam és elmondtam neki. Persze azt mondta, nem akar fájdalmat okozni és nem akarja, hogy miatta ne legyen párom mert tudja, hogy megérdemelnék egy rendes pasit, bla bla, és ha úgy jobb nekem, akkor jegeljük a barátságunkat amíg el nem csitul ez bennem. De valamiért nem hiszem, hogy ettől elmúlnának az érzéseim, hiszen életemben csak belé voltam szerelmes. Volt néhány hosszabb kapcsolatom, de senkire sem tudtam úgy tekinteni, mint rá. Félreértés ne essék, nem táplálok hiú ábrándokat, csak egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy bármi is jobb lenne, ha nem beszélnénk és nem látnám a mosolyát...

Ti mit tennétek?

26N


2018. márc. 4. 18:20
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
0%

Ez nagyon nehéz. Nem tudom mit tennék. Kicsit nekem is van valami hasonló csak még kreténebb. Az a baj, ha az ember kedveli a másikat és nem azért, mert tervei vannak vele vagy bármi, hanem csak úgy spontán, akkor nehéz ezt megcsinálni, hogy jó akkor zárjuk ezt le. Mert az ember örül, hogy van valaki, aki ilyen és ami azért nem gyakori.


A te esetedben az jó, hogy ezt ő ajánlotta fel. Ez így más azért kicsit, mintha te mondtad volna drámaian, hogy ne beszéljetek, mert túl sokat jelent. Lehet belemehetnél, ha tényleg elér erős vagy, hogy be is tartsd. Mert, ha bármi esélyed van nála mégis, akkor az így kiderülne. Hogy neki ez tényleg mindegy e. Megy e neki, hogy nem beszéltek. De persze őrület. Mert van két ember aki szívesen beszélne és erre nem. Minek ez a komédia. Fogalmam sincs mit csinálj.

2018. márc. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Szerintem ő tényleg azt hiszi, hogy kis idővel ez elmúlna és aztán folytatódhatna a barátságunkat... Fogalma sincs, mennyire odavagyok érte, és hogy milyen régóta. Ha nem is beszélnénk, pár hónap múlva úgyis keresne... Mert tudom, hogy nincs más olyan csaj bizalmasa, mint én. Amolyan "bajtársak" vagyunk.
2018. márc. 4. 18:30
 3/30 anonim ***** válasza:
55%
És te tudnád így tovább, hogy barátok vagytok? Neked nem rossz ez? Hogy szeretnéd még közelebb menni és nem lehet.
2018. márc. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Alapvetően nagyon jó érzés szeretni Őt, mindig mosolygok ha rá gondolok... Csak rosszabb napokon marcangolom magam, hogy nem tudok elég jó lenni... Szeretem, így nyilván én is egy különleges lányt képzelnék el mellé, csak lehetőleg olyat, aki úgy szereti, mint én. Önmagáért.
2018. márc. 4. 18:42
 5/30 anonim ***** válasza:
32%

És nem fáj, hogy megölelnéd, de nem lehet? Vagy mondanál neki kedveseket, meg ami benned van, de nem lehet?


Ezt azért kérdezem, mert ha tudod ezt kezelni, akkor lehet élhetsz így. Nem tudom.

2018. márc. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem segítene. Lehet, hogy most nem tudod elképzelni, de így nem is fogod megtudni. Így csak pörögsz rajta, amúgy meg esélyed lenne olyat találni, akivel kölcsönös. Kár éveket elcseszni ilyenre, ha ő nem akar semmit tőled.
2018. márc. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Eddig bírtam, mert titkoltam, hogy ezután is menne-e azt nem tudom. Ha nem beszélnénk róla mintha mi se történt volna, talán könnyebb lenne, de úgy is fel fogja hozni, mert Ő meg azon aggódik, hogy nekem ne legyen rossz.

Másrészt persze, jó lenne kimondani, hogy tudja hogyan látom Őt, mert szerintem fogalma sincs magáról, hogy milyen különleges pasi...

2018. márc. 4. 18:50
 8/30 anonim ***** válasza:

És közben te hogyan élsz? Tudsz így ismerkedni? Lehet emiatt kellene azt mondanod, hogy legyen amit mondott. De soha ne keressen. Nehéz elképzelnem, hogy valakinek így igazán lenne esélye nálad. Meg nem is lenne túl szép vele szemben, hogy valójában nem vagy belül egyedül és úgy hagyod, hogy ő meg közel menjen hozzád.


(ne írd nagy betűvel az őt könyörgöm)

2018. márc. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
0%
Hasonló helyzetben vagyok, csak mi nem feküdtünk le. Kb 2 hete össze vesztünk, de még nagyon hiányzik.
2018. márc. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Milyen szépen beszélsz róla. Öröm olvasni. Tényleg. (:
2018. márc. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!