Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most mi? Erre mi a megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi? Erre mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy undorító dolgot tettem, de beleolvastam a messenger üzenetébe.

Én 22 éves lány vagyok, ő 29 éves férfi.


2016-ban találkoztunk először, messze laktunk akkoriban. Jelenleg már közel lakunk, egészen pontosan mondhatni nálam lakik.

Itt alszik majdnem minden este, együtt járunk bevásárolni, belead a lakbérbe, itt eszik, fürdik, alszik. Én csomagolok neki enni, innen indul, ide jön "haza". Besegít a házimunkába, takarít, mosogat, kiteríti a mosott ruhákat. Mégis azt írja egy csajnak, akivel mellesleg nem hiszem, hogy lehez köztük valami, mert van a csajnak párja, gyereke és a beszélgetés se tűnt olyannak... Szóval azt írta neki, hogy van egy csaj, akivel néha összefut meghogy még nem talált olyant, akiért érdemes lenne megállni. Akkor én mégis mi vagyok? Minek van itt? Miért jön ide és miért nem hagy? Többször is elküldtem, hogy ne keressen többet, de mindig keresett, jött.


Szex nincs minden nap, szóval az se lehet olyan nagy itt tartó erő. Ennyi szexet szerintem anélkül is összehozhatna, hogy engem " tart" magának.

Meg a megcsalással jön mindig, hogy ha megtenném, akkor többet ő nem jönne ide. Ha én csak egy csaj vagyok, akivel összefut, akkor miért érdekli mit csinálok?


Nincs pofám szóbahozni, mert utolsó senkiházinak érzem magam, amiért beleolvastam. Ez nem volt tőlem tisztességes...mégis teljesen kicsinál ez. Nem úgy viselkedik velem, mintha okom lenne aggódni, mégis...ki vagyok én neki? Ezek alapján senki.


2018. márc. 7. 23:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Úgy ahogy írtad, neki senki vagy. Dobdki, és ne magyarázkodj neki. Tiltsd le, stb...
2018. márc. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Ezek alapján csajozik melletted. Tipikus hűtlen pasi, akinek mindig van egy-két szeretője még feleség mellett is.

Sose fog elköteleződni.

Nem érdemes vele az időt húzni.

2018. márc. 8. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Jajj szegényke.. ha melletted más csajokkal dumál, ráadásul letagadja, hogy komoly kapcsolata van, az NAGYON NAGYON rossz. gyorsan tedd ki, és készülj fel, hogy jön majd hogy így meg úgy...


Nekem is volt egyszer hasonló. Tárkeresőről ismertem meg a pasit. igazából jól kihasználta hogy egy nagyvárosban élek egyedül, ő meg egy falusi paraszt :) idejött, majd nem segitett semmit, boltba sem kisért el stb.. utólag persze már tök egyértelmű. Közben meg írogatott a csajnak, hogy egyedül van. :)

2018. márc. 8. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Épp azért nem értem az egészet, mert nem én tukmálom rá magam, magától jön meg minden. Az ideje nagy részét itt tölti, együtt megyünk boltba, házimunkát végez... És csak ez az egy, amit nem értek. Hiszen minden nap itt van, ez nem összefutás kategória... Nem élek abban a tévhitben, hogy szeret, de akkor sem értem. És mégcsak a fel se hozhatom, hiszen én olvastam bele az ő beszélgetésébe... Amiből én jönnék ki rosszul.
2018. márc. 8. 06:45
 5/18 A kérdező kommentje:
Elküldeni nem akarom, mert szeretek vele lenni és eddig se hittem, hogy együtt öregszünk meg... De talán mégis azt kellene tennem. Nem tudom.
2018. márc. 8. 06:50
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért él veled mert kényelmes ez mint egyedül. És azért nem akarja hogy megcsald meg birtoklási vágy. Ez a srác nem szeret és pattintani fog amint van más lehetősége.


Nem kell feltétlen elmondani, hogy mit olvastál, ha annyit mondasz hogy úgy érzed nem szeret téged, belekényelmesedett a kapcsolatba és nem becsül igazán kb. ugyan ott tartasz mintha azt mondanád, hogy láttad az üzenetet. Az ilyet felesleges mondani, a végén még te jössz ki belőle rosszul.

2018. márc. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
50%
Tehat van ingyen kaja, ha akarja ingyen punci, es ezutan kerded, hogy miert jarkal fel hozzad meg jatszik parkapcsolatosat? :D de ezt mar kerdezted.
2018. márc. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ingyennek nem nevezném. A kisfiamat ő hordja bölcsibe, belead a költségekbe... És azt hiszem este megbeszéljük a dolgot. :/
2018. márc. 8. 07:09
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal genyóbb dolog amit ő tesz, mint hogy beleolvastál.

Simán belemondanám az arcába és elzavarnám.Mit számít mit fog gondolni, hogy elolvastad?Semmit.Többet nem kell veled "összefutnia".

2018. márc. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Talán így van. Viszont biztos okkal nem vagyok elég jó soha. ... Hiszen neki is megteszem, amit tudok, mégsem vagyok jó. Ennél többre viszont képtelen vagyok.

Dolgozok, gyereket nevelek, főzöcskézek, mosok, takarítok, igyekszem, hogy vele is töltsek időt... Mit tehetnék még?

2018. márc. 8. 07:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!