Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy srác, de sajnos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác, de sajnos el kell felejtenem!?!?

Figyelt kérdés

Voltam egy helyen, ahol 2 napig együtt küzdöttünk, és nagyon megtetszett... a teste írtó jó (nem kigyúrt, de izmos), a humora elképesztő, és a kisugárzása... hmmm...

Eddig nem jöttek be az izmos srácok, de bebizonyosodott nálam, hogy nem lehet azt mondani, hogy nem tetszik pl. a kövér/vékony ember, mert tuti, hogy olyan srácba fogok beleszeretni, amit nem is gondoltam volna (nem tetszettek az izmos srácok sosem). Amikor leültünk közösen beszélgetni (sokan voltunk), láttam, hogy keresi a szemkontaktust, és én is elég sűrűn ránéztem, még mosolyogtam is.

Egy gondom van... Most tudtam meg, amikor már szinte belezúgtam, hogy van barátnője! :(

Tudom, nem szabadna kikezdem foglalt sráccal, de nem tudtam... és nem tudok parancsolni, nem tudom azt mondani, hogy holnapra felejtsem el, nem lehet semmi, mert eszméletlenül megtetszett. :(

Nem vagyok pasizós, tehát ne gondoljátok, hogy egy ribi vagyok, mert így, hogy tudom mi a helyzet, nem akarom szétrombolni a kapcsolatukat, de magamnak sem szeretnék rosszat, és ismerkedésben nincs semmi, nem? Tehát msn-re, ha mondjuk felvenném (vagy lehet megvárom, hátha ő felvesz), az nem lenne tisztességes?

Segítsetek! Még nem voltam ilyen helyzetben, és nem akarok senkinek sem rosszat.

20/L


2010. jún. 9. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha már félrekacsintgat, akkor ott baj van, de akkor se vedd fel MSN-re, ha ő jelentkezni akar, akkor fog is.Neked se esne jól,ha a barátodat más csajok vennék fel MSN-re, szerintem a csajnak se. Ha nem jelentkezik, akkor felejtsd el.
2010. jún. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igazából nem tudom, mert nem olyan feltűnően nézett, de mégis, mikor beszélt a haverjaihoz, mindig rám nézett, szerintem figyelte, hogy én nézem e, meg tetszik e nekem az ő beszólása. :D


Igazad van, megvárom, amíg felvesz, ha nem fog, akkor megpróbálom elfelejteni. :(

2010. jún. 9. 18:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! hát... ne foglalkozz a bnőjével. amúgy meg, csak az foglalt, akin fekszenek ;)
2010. jún. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:DDD Ez tetszett! :D Fordított helyzetben, tuti, hogy ideges lennék a 3. félre, hogy bekavar, de ha a barátom őt választaná, még kezet is fognék a csajjal, hogy megmentett tőle... :D Nem? Minél előbb derüljön ki, ha már nem kellek neki vagy valami...
2010. jún. 10. 13:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Igazad van.:)

Adj neki időt, aztán ha úgy alakul, úgyis jelentkezni fog, esetleg jeleket adhatsz neki, de ne te lépj!:)

Első voltam.

2010. jún. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!