Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan segíthetnék a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segíthetnék a páromnak levezetni a stresszt?

Figyelt kérdés

Nagyon stresszes életet él, minden oldalról csak csapások érik, csodálom, hogy még nem egy roncs. Az a baj, hogy nem a lakóvárosunkban dolgozik, ezért csak egy hetet tölt itthon velem, egyet távol, és ez egy éven belül biztos nem is fog még változni. Mit tehetnék a mindennapokban, hogy a frusztrációját levezessem? (Persze a sok és jó szexen és a finom ételeken kívül, amit kap, ha velem van.) Ilyesmikre gondoltam, mint masszázs.


N/24



2018. márc. 10. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Javasold neki a sportot!

Hosszútávon pedig valószínűleg a munkahelyváltás lehet megoldás.

2018. márc. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Zoli780806 ***** válasza:
A kalsszikus zene biztos jót tenne. Furulya, oboa, szaxi.... bármilyen mennyiségben.
2018. márc. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ajánlani fogom neki a sportot! Bár nincs sok szabadideje.

Második... :D Van nálunk fúvóskoncert bőséggel.

2018. márc. 10. 19:38
 4/4 anonim ***** válasza:

A stressz attól stressz, hogy ő annak észleli... A sport valóban segíthet, van, akin a szex is segít (van, akinek meg stresszes időszakban nem működik a biológia... én is ilyen vagyok). Ha van egy normális napi ritmusa és kiegyensúlyozottan étkezik, az is sokat számít. Úgy értem, ha ugyanakkor kel és fekszik, ha megvan, mikor eszik és van egy üteme a napjának. Sokaknál az okoz stresszt, hogy kiszámíthatatlan vagy a jelen, vagy a jövő. Ha az ember tervez, vagy ha kiír magából minden határidőt, gondot, feladatot és rendszerezi, jelentősen lecsökken az észlelt stressz mennyisége.


Kimozdulós programok szintén jók lehetnek. Mikor totál kiszakadtok a környezetetekből és valami olyat csináltok, aminél "jelen kell lenni" fejben is. :)

2018. márc. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!