Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen helyzetben hogy segithet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben hogy segithetnek?

Figyelt kérdés
Van egy srac(28 eves),akinek az onbizalma eleg melyen van,azzal kezdenem hogy (szerintem onertekelesi zavarbol kifolyolag) gyulol enni,ezert 170 cm es 50 kg...egesz nap elvan egy fel szelet pastetomos kenyerrel,es mar alig tud menni annyira gyenge,mar mondtam volt neki hogy elhivom es fizetek hogy egyunk egyutt,de csak kiakadt hogy nem figyelek ra es ertsem mar meg hogy nem akar enni!Meg az anyukajanal el,es enyhen szolva is folyton a csaladjat szolgalja ki,akarmibe belefog a csaladja eljezdi hogy:hagyd ugyse fog menni-es a lelkesedese elszall,ezert nincs allando munkahelye se.Sokszor kiakad hogy:hulye vagyok,bena vagyok,csampas vagyok,28 evesen mit ertem el?van egy kocsik es az anyammal lakok,mar csak egy macska kene,komolyan ilyen emberrel akarsz lenni?-rettento hatarozatlan,es azt mondta hogy mar annyit csalodott hogy nem akar szerelmes lenni es nem is szerelmes belem de szeret,es az nem eleg?a hazassagokban is a szeretet marad a vegen-en meg nem tudom ezt elfogadni mert szerelmes vagyok bele,fokepp hogy ennyire kicsi gyenge es hatarozatlan megakarom vedeni ot,es habar mindig ezeket mondja de a tettei valahogy masok,erzem hogy ragaszkodna hozzam,olyan kis buvos,es torekeny,kedves...szeretnek segiteni neki de nem tudom hogy tehetnem meg...szerintetek?(20N)
2017. aug. 6. 14:02
 1/9 A kérdező kommentje:
Elnezest a helyesirasert,utolag vettem csak eszre :(
2017. aug. 6. 14:03
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem hagyd. Mindenki úgy bssza el az életét ahogy akarja. Te éld a tiédet. Hidd el téged is le fog húzni... Szüntesd meg vele a kapcsolatot.
2017. aug. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Le fogja szívni az összes életenergiádat...
2017. aug. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De ha en nem segitek akkor ki fog?:( meg a csaladja se all mellette...felek hogy hulyeseget csinal
2017. aug. 6. 14:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Megpróbáltad, nem ment. Nem menthetsz meg mindenkit.
2017. aug. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"jobb ha löksz egyet valakin amikor éppen csúszik leejtőn, minthogy magával húzzon".



Hagyd. Az ő élete.

2017. aug. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem ezt nehez elfogadnom...nekem is volt nehez idoszakom,olyannyira hogy sulyos depresszioba estem es majdnem beleorultem,az orvosom szerint mar csak egy lepes kellett volna es megorultem volna...de nekem ott voltak es megfogtak a kezem....megigertem hogy en is ott leszek,es megis tehetetlennek erzem magam
2017. aug. 6. 14:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Figyel túlnépesedés van. Ő nyilván nem hasznos tagja a társadalomnak. A többi rajtad áll :) Segíthetsz.. kérdés hogy kin.
2017. aug. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lassan férhetsz csak a lelkéhez, mert betonfalakkal van körülbástyázva. Próbálkozz, de lehet, hogy semmi értelme nem lesz.
2017. aug. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!