Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szeretet érzését amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szeretet érzését amit adnál, de nem tudsz adni hogyan lehet eltüntetni, levezetni, megszüntetni? Mit lehet kezdeni ezzel az érzéssel?

Figyelt kérdés
Amikor felismered magadban az emberi lét mélységeit és ezzel együtt az összes embertársadban, azt akit szeretnél, még jobban és jobban szeretnéd, de nem tudod csak gondolsz rá, a lényére, elképzeled. Elképzeled a gondolatait, és arra vágysz, hogy megérthesd. Meg akarsz érteni egy embert, a szó legmélyebb értelmében, szeretni őt, kommunikálni vele a létező legempatikusabban, de aki ez a személy volna, elérhetetlen. És csak gondolatban létezik mindez, és ez a vízió sosem lehet annyira kifinomultan éles, mint a valóság. A szeretet érzése ami benned él nem talál tárgyat és mi lesz így vele? Meghal-e?
2017. nov. 30. 07:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi??
2017. nov. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
azta....ugyanezt ereztem....34ffi
2017. nov. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit szívsz öreg, de én is kérek belőle :)
2017. nov. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hűha. Nagyon elmélkedős kedvedben voltál. Egyébként szerintem nem hal meg, hanem a Sors majd küld valakit neked, akin "levezetheted" a szeretettúltengésed. 35N
2017. nov. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ' asszem értelek. Ritkán sosem tud elmúlni, de az esetek 95%- ban elmúlik, csak idő kérdése. " Amit nem kaphatunk meg, azt örökké szeretjük." Renard ( Ez sajnos igaz, de tompulni biztosan fog).
2017. nov. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sosem hal meg. Csak talál valami, vagy valaki mást, akire irányulhat.
2017. nov. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Alkohol
2017. nov. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!