Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Mit szólnátok hozzá, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mit szólnátok hozzá, ha a felnőtt fiatok kezelgetné a veletek egykorú barátnőtöket?

Figyelt kérdés
Tehát ti mondjuk 44, a barátnőtök 41, a fiatok meg 22?
2018. márc. 11. 16:36
 1/10 anonim ***** válasza:
53%

Nagyon nem örülnék ennek. Legyen barátnő, vagy nem barátnő, de a nyakát tekerném ki. Annak ellenére,hogy nincs bajom az ilyen jellegű kapcsolatokkal, de ha a gyerekemről van szó már nem így állnék hozzá.


A barátnőm pedig addig volt barátnőm...

Bár meggyőződésem,hogy egyik barátnőm se hajtana a fiamra.

2018. márc. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Egyébként szexkapcsolatról van szó.

2018. márc. 11. 18:55
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudnék utána barátnőként nézni rá.
2018. márc. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%
Rögtön gondoltam,hogy szexkapcsolat, mi más is lenne? A 22 éves gyerekem még annyira számomra nem felnőtt, tehát úgy gondolom,hogy ebben az esetben simán nyakon ragadnám és észhez téríteném.
2018. márc. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
A 22 éves fiadnak nem mondhatod meg, hogy kit k*rogasson...de az a barátnő NEM barátnő...és nem azért mert egy 22 éves dugja, hanem mert a fiad.Szerintem az tabu.
2018. márc. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Nem a ti jogotok eldönteni hogy kit kurogat a fiatok, vagy hogy kivel kúratja magát a barátnőtök. Az ő életük és nem a tietek! Jogotok nincs beleszólni igazából...
2018. márc. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Egy normális,egészséges lelkű anyát nem szól bele a gyereke szexuális életébe. Nekem még nincs gyerekem,de ha egyszer lesz fiam és eljut odáig,hogy kapcsolatai legyenek, biztosan meg fogom tisztelni azzal, hogy 22 éves korában nem akarom "nyakon ragadni" meg "észhez téríteni", halál kínos az ilyen szülő - de nem a gyerekre, hanem magára nézve.Mindenki azzal fekszik le,akivel akar, örülni kéne,hogy egyáltalán elmondta. + Nem mindegy, hogy a barátnőtök vagy mondjuk egy drogos ribi?Sőt, szerintem az előbbi mèg jó is.Bár az ilyen helikopterszülők véleményére úgyse ad a gyerekük....
2018. márc. 12. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7-es,majd ha gyereked lesz kíváncsi leszek hogy vélekedsz erről. Ez a történet nem kizárólag a gyereke szexulis életéről szól,hiba ha így látod.Én szülőként is értékelem,megfontolom a véleméyét,javaslatát aiamnak,aki közel ennyi idős,és nem érzem úgy,hogy nem mondhatnám el Neki ha nem értek egyet,vagy úgy érzem,hogy rossz irányt vett az élete. Mi van,ha pl. a nő terhes lesz,magához láncolja,vagy beleviszi vmi balhéba! Rábólintasz,hogy az Ő élete? Egy szülő mindig szülő marad,a jogaival és kötelességeivel,csak megfelelően,jószándékkal,kommunikációval kezelve.
2018. márc. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A sztori egyébként az, hogy x évvel ezelőtt itt volt nálunk(egyébként nagyon szemrevaló), aztán maga Anyám dobta fel, hogy miért nem kísérem haza Évát?


Totál nem értettem, hogy mi van, mert eléggé olyan volt az egész szitu, hogy nem csak haza kellene kísérnem.

Főleg az, hogy Anyum se úgy ismertem meg, hogy ilyet hozzám dob.

Aztán látták, hogy csak pislogok, aztán mondta Éva, hogy látod, nem akarja ő ezt...

Aztán kinevettek.


Utána totál semleges volt, most meg vagy két évig nem találkoztunk, de úgy fogadott, hogy azt hittem ott helyben levesz szájjal.


Szal...

2018. márc. 12. 14:29
 10/10 anonim ***** válasza:

Leesett...Te nem Anyuka vagy...hanem a 22 éves fia.


miért hittem végig,hogy Anyuka kérdez?


Amit leírtál most abból viszont nem jön le az,hogy valami közötök is volt egymáshoz a barátnővel. Nem esetleg te értettél félre valamit?

2018. márc. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!