Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van az az eset amikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van az az eset amikor a kisugárzás elnyomja a külső semmilyenségét?

Figyelt kérdés

szerintem én ez a kategória vagyok..nem csúnya de nem is szép..jó belső értékek... és vhogy nem értem miért kedvesek velem olyan sokan..holott ha tükörbe nézek nem vagyok nagy szám


csak azért kérdezem mert ha ez így létezik akkor itt sokaknak adunk reményt a pártalálásra..


25f


2018. márc. 12. 12:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%

A kisugárzás egy túltolt szöveg arra, amikor valaki jól néz ki és megnyerő a személyisége. A kisugárzás része a kinézet is. Nem láttam még olyat, hogy ronda vagy átlagos srácra bárki azt mondta volna, hogy milyen jó kisugárzása van.


Az tök jó, ha reményt adunk sokaknak a pártalálásra, de az itteni válaszok többsége egyáltalán nem gyakorlatias, hanem a válaszolók lelkét megnyugtató önigazolások. Amiktől a kérdezők kőkeményen koppannak, amikor kimennek az utcára ismerkedni.

2018. márc. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A kisugárzást inkább a hangulatra mondják, pl. akinek derūs mosolya van (tehát ami nem mū mosoly), nem mū a viselkedése sem, hanem kifejezõ, önmagát adja és pozitív személyiség.

Valóban valamennyire összefügg a jellemmel és a kinézettel, DE léteznek olyan személyek is, akik jól néznek ki, de nincs kisugárzás, unott, flegma figurák, vagy csak egy mū mosoly csücsül az arcon, jellemben meg azt éreztetik, hogy csak megfelelésképpen próbálnak jónak tūnni.

2018. márc. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

"A kisugárzás egy túltolt szöveg arra, amikor valaki jól néz ki és megnyerő a személyisége."


Én inkább úgy fogalmaznék, hogy amikor valakinek ahhoz elég megnyerő vagy vonzó (kifinomultan, de határozottan érzéki) a személyisége, hogy a "semmilyen" vagy "átlagos" (tehát se nem jó, se nem rossz) külsejét feljavítsa a nők többségének a szemében. Az ilyen esetekben valóban az összhatás a nyerő.

2018. márc. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"jó belső értékek"


A te esetedben ez konkrétan mit takar, kérdező? (remélem, nem azt, amit nagyanyáink idejében a "de hát olyan jó ember, nem iszik, nem dohányzik, nem kocsmázik, nem veri a feleségét").

2018. márc. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

#3: Fizetek 10.000 forintot annak, aki mutat egy ilyet. De tényleg.

Szépen hangzik a dolog, meg megveregethetjük a vállunkat, ha ilyet mondunk, hogy ez az, nem számít a külső. A valóság azonban az, hogy az #1-es és #2-es válasz képmutató pontozását leszámítva, a valóságban nem így működnek a dolgok.

2018. márc. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Volt, akit észre sem vettem volna, ha csak a külsejére támaszkodhatok benyomásformálásnál... Aztán mégis beleszerettem.


A szar külsőt nem hiszem, hogy helyre tudja hozni, mert akihez undorral érek hozzá, mondjuk annyira igénytelen, ahhoz nem érek nagyobb kedvvel, akármilyen klassz ember is... De mivel neked nem ilyen van, egy semleges külsőn sokat nyom a belső.


Akivel jó lenni, azzal az ember szívesen van. Aki tud valami olyat adni, ami pozitív és ő magának nem tudja az életében szingliként biztosítani, azzal az ember szeret lenni. És ha nincs akadálya annak, hogy vonzónak tartsa (tehát ha semleges vagy jó a külseje és persze az illető nem foglalt, stb), előbb-utóbb vonzódni fog hozzá, ha valóban annyira magávalragadó...

2018. márc. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Szépen hangzik a dolog, meg megveregethetjük a vállunkat, ha ilyet mondunk, hogy ez az, nem számít a külső"

Senki nem mondta hogy nem számít a külső. De egy amúgy átlagos fiút kiemelhet a tömegből ha magabiztos, értelmes, nyitott a tekintete, szép a mosolya, jó a kiállása. Szerintem (a teljesség igénye nélkül) ebből tevődik össze a kisugárzás. Gesztusok tömkelege.

Ha amúgy taszító a külsőd akkor a fejed tetejére állva pöröghetsz a tér közepén akkor se fognak észrevenni mint férfit. De hogy kinek mi a visszataszító megint nem egyértelmű, objektíven mérhető dolog.

Pl nekem taszító a vörös haj, a szeplő, a vékony és macis testalkat egyaránt a kétajtós szekrény típusú testalkat, a kopaszság és még gondolom napestig sorolhatnám. Míg másoknak ezek közül van ami pozitívum.

De félreértés ne essék én nem akarlak meggyőzni amíg nem akarod észrevenni a dolgokat addig úgyis hiába beszélek. Csupán arra akartam rámutatni hogy feleslegesen dohogsz mert nem arról beszélsz amiről mi.

2018. márc. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7: Saját magad tettél hozzá az átlagos külsőhöz olyan jelzőket, amik nem átlagosak. Pl. szép mosoly.

De, pont arról beszélek. És fordítva is állhat az érvelés: Te sem akarod észrevenni, amiről írok.

A jó kisugárzás burkoltan annyit tesz, hogy jól néz valaki ki ÉS még a személyisége is megnyerő. Próbáljátok meg ezentúl megnézni azokat, akikre a környezetetek azt mondja, hogy jó a kisugárzása. Mind jól fognak kinézni.

2018. márc. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Attól hogy valakinek szép a mosolya ő maga lehet ragyás, kancsal, ferde orrú, félszemű. Értelemszerűen innentől nem átlagos és főleg nem jóképű hanem inkább átlag alatti a külseje ettől még a szája a fogai vagy maga a mosoly mimikája lehet szép.

A páromnak pl elég erős a kisugárzása hamar megkedvelteti magát az emberekkel és a nők érdeklődnek iránta pedig "objektíven" az átlag szépségideálhoz viszonyítva nem szép vagy jóképű és átlag alatti magasságú.

A tekintet mosoly testtartás mozgáskoordináció lehet független a jóképűségtől. Bár tény hogy aki jóképű ezekkel is rendelkezik.

2018. márc. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

örültem, hogy megtárgyaltuk..


hogy az én belső értékeim mik az szerintem itt nem fontos..egyrészt a környezetem tudná felsorolni hitelesen, másrészt nincs szükség vitára ezügyben


ja, és nálam az alkohol- és dohánymentes élet erős pozitívumok de nem igazán belső tulajdonság

2018. márc. 12. 23:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!