Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Boldogtalan vagyok. Pillanatny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldogtalan vagyok. Pillanatnyi örömforrásokba menekülök, de valahol nem tudok ki mi ami boldoggá tudna tenni?

Figyelt kérdés
Szuper munkám, hivatásom van, két csodás gyerekem. Nincs okom panaszra. De mégis. Ez nem csak a szürke hétköznapok hozadéka. Üres vagyok.
2018. márc. 15. 18:23
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Kedvesed van?
2018. márc. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

Nincs.


Egy ideje feladtam. Vagy egy dugásra jó lesz mentalitás jött szembe velem, vagy anyucifia negyven évesen, bocsánat de undorító külsejű.

Egyszer letagadtam, hogy van gyerekem, minden klappolt, csak cirkusz lett a vége- joggal- kíváncsi voltam, hogy miért tűnnek el a pasik, külsőm belsőm vagy a kicsik.

2018. márc. 15. 18:34
 3/32 anonim ***** válasza:

Az életed másról sem szól, csak a feladatokról. Kikapcsolni értelemszerűen akkor tudnál, ha - akár csak egy viszonylag rövid időre - olyan körülmények közé kerülnél, amikor 1, a magaddal való foglalkozáson kívül más dolgod nem lenne 2, és nem is lenne a közeledben semmi olyan, ami akár csak egy kicsit is emlékeztetne a "hétköznapjaidra".

Tudom, hogy gáz, de nekem így elsőre ez ugrott be.

2018. márc. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
36%
Az ember alapállapota a boldogtalanság. Amennyiben ez azt jelenti, hogy nem vagy boldog. A boldogság ritka állapot nem is tart sokáig. Nálad szerintem az van, hogy elégedetlen vagy. Ez meg azért lehet, mert amiről azt hitted, hogy boldoggá tehet nem tett boldoggá. Az ok pedig az, hogy fogalmad sincs mi tehetne elégedetté. Ezt kellene kitalálni.
2018. márc. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

Van én időm. El tudok menni koncertekre, színházba, csajos estére. Kikapcsolhatok.

Ezért írtam, hogy ez a hétköznapi szürkeség.

2018. márc. 15. 18:37
 6/32 anonim ***** válasza:
Az egyetlen, ami boldoggá tud téged tenni, az te magad vagy.
2018. márc. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
76%

Kínos lenne ide is belinkelnem a Morpheus-os meme-t.

Szerintem elég kevés azon emberek száma akik 30-40 felett egy kiegyensúlyozott, boldog, problémamentes életet élnek és örülnek a fejüknek.

Az emberek többsége egy monoton, stresszes, mókuskerékben tengődik és pillanatnyi vagy átmeneti örömforrásokba menekül. Legyen ez egy randi, egy nyaralás, egy új cipő, akármi.

2018. márc. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

"Vagy egy dugásra jó lesz mentalitás jött szembe velem, vagy anyucifia negyven évesen, bocsánat de undorító külsejű."


Ha ezek jönnek szembe akkor lehet, hogy nem jó irányba mész?

2018. márc. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Erre mondják azt, hogy: szívás.

Amíg bent nincs rend, kívül sem lesz.

2018. márc. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Az utolsó szerintem hülyeség, legalábbis rossz megközelítés
2018. márc. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!