Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hogy tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés

Felettem allo szemelyrol beszek. (A rangletran)

Elso nap mikor talalkoztunk, hivatalos ugyet mentem intezni, még magazodtunk, kovetkezőleg mar vegyesen es most legutobb mar csak tegezes volt.

Mosolygos ember vagyok, mindig jo kedvem van, szeretem feldobni masok napjat, szvl ha talalkozunk akkor is mosolygok ugyanugy, o pedig mindig visszamosolyog ram. Sot van hogy elhint neha magarol nehany dolgot, hogy mit szeretne stb. Ami amugy nem ferne bele a hivatalos “kapcsolatunkba”. Nagyon figyelmes, segitokesz. Legutobb nekem nagyon ugy tunt hogy huzta az idot, marmint egy olyan dolog ami amugy 1 perc, csinalt belole 10-et, ha nem 15-ot.

Csak ketszer talalalkoztunk ezelott, honapok teltek el, legutobb egybol felismert es koszonont elore.

Kotelezo lenne magazodni ugyhogy nekem ezert fura a tegezes tole.

Kb majdnem egykoruak vagyunk..



2018. márc. 15. 20:34
 1/2 Pappi ;) válasza:
Szerintem, lehet belőle akármi is. Hagyd had vigyenek a dolgok magával.
2018. márc. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem ezek elég egyértelmű jelek, szóval hajrá! ;)
2018. márc. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!