Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igazam van és csak fél, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazam van és csak fél, hogy elveszít egy biztos pontot?

Figyelt kérdés

Már írtam ide, de még mindig vannak gondok.


Kb 1,5 éve ismerkedtem meg egy férfival, akivel mára már 3 óra utazás helyett 15-20 percre lakunk (10 km).

Szerintem csak egy biztos pontot lát bennem, aki addig kell, amíg nincs egy szebb, jobb, okosabb Nő (én meg csak egy nőnemű egyed vagyok).

Szerinte én túl negatív vagyok meg hogy nálam van a hiba és nem tudja mit tehetne még. Persze nagyon jófej. Besegít, bevásárolunk, beszélgetünk...de tudom, hogy másnak azt mondja, hogy "van egy csaj, akivel nêha összefut". Kulcsa van a lakásunkhoz, ő viszi a gyerkőcöm bölcsibe és szinte minden este itt alszik. Azt mondta nem az a lênyeg kik vagyunk, hanrm hogy jól érezzük magunkat. Meghogy meg kell hagyni a lehetőségét a házasságban is, hogy jön egy éppen jobbnak gondolt személy.

Szerintem viszont nem így kell hozzáállni, hanem hogy együtt tervezzünk, hogy együtt akarjunk maradni. Persze igyekszik a hülyeségeimet kezelni, megbeszélni, de attól tartok ér ennyi fáradozást egy biztos pont, ahol biztosan várja valaki munka után. Ér ennyit? Tényleg nem kell beskatulyázni (vagy j?) magunkat? Tényleg nálam van a hiba? Érdemes ezt megbeszélni, helyretenn i?


2018. márc. 16. 08:37
 1/9 A kérdező kommentje:
Hozzátartozik, hogy vannak dolgai, amik nem "mindennapiak", így itt, nálam ez nem gond, de idő éa kockázat is előadni ezt másnak is.
2018. márc. 16. 08:41
 2/9 anonim ***** válasza:
Igazad van szerintem, es nem artana lépni neked, es keresni egy normalis pasit, akivel hosszu távú, gyümölcsöző kapcsolat lehetne.
2018. márc. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az a baj, én is ettől tartok. Valahogy megrendült a belénk vetett hitem.

Nem tudom miért, de azt érzem, hogy hiába áldozat, nem akkora, hogy ne érné meg neki.

Tegnap éjjel háromnegyed kettőkor (vagyis ma) kellett (volna) megbeszélnünk ezt az egészet szerinte.

2018. márc. 16. 08:55
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez olyan mint egy barátság extrával. Te szeretnéd hogy több legyen de a pasi csak baráti szinted tud téged szeretni. Gondolom ezért is mond ilyeneket. Így ha jön egy csaj aki kikezd vele meglehet hogy simán belemegy. Tehát szerintem is csak egy biztos lyuk vagy neki.
2018. márc. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ő cuccol lassan már ide, nem én hívtam. Én nem fogok kepeszteni valaki után, aki nem velem akar lenni.
2018. márc. 16. 09:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyisd már ki a szemed ember, teljesen kihasznál, ne alázd meg magad. Amikor arra gondolsz, hogy talán lehetne jobb is, akkkor jól gondolod!! Találhatsz valakit, aki majd szeret, imád, téged akar, mindent megtesztek egymásért, de amíg ő ott van az életedben, addig ez a valaki nem fog megérkezni hozzád.
2018. márc. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kiirhatod ide meg negyszer ugyanazt, mi is csak ugyanazt tudjuk ra mondani. İngyenes, kenyelmes szolgaltatas vagy neki kotottsegek nelkul.
2018. márc. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gondolom látod mennyire kihasznál téged és nem gondolja veled ezt komolyan, vagyis ha jönne valaki aki felkeltené az érdeklődését, akkor valószínűleg egyből "elhagyna". Ezek alapján meg már neked kell eldöntened, hog
2018. márc. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*hogy mit akarsz tőle, de semmi komolyra ne számíts, mert ez kb. ilyen ló nincs szamár is jó helyzet.
2018. márc. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!