Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan utáltak meg a barátnői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan utáltak meg a barátnőim? Ti is így reagálnátok ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel nemrégiben összejöttünk. A barátaim által ismertem meg a srácot és annak az exét egyszerre kb. 1 hónapja egy buliban. Nekem megtetszett és a srác is felfigyelt rám azon a bulin de nem történt semmi. Úgy értem akk. még nem beszélgettünk meg semmi egymással. Megkérdeztem a csajt vagyis a srác exét h. zavarná-e ha esetleg azt mondanám h. tetszik nekem?! Azt mondta nem mert ők már régen szakítottak és csak jóba vannak. A buli után kb. két héttel a srác felvett msn-re,majd azon a héten hétvégén eljött bulizni ahol mi is ott voltunk a csajokkal ah.an azelőtt is. Látta a srác h. egyedül ülök az asztalnál és a többiek táncolnak. Odajött hozzám,beszélgettünk majd hülyültünk. Majd jöttek a többiek és lekiabálták a fejemet főleg az ex csajszi akivel jóba voltam h. mit képzelek magamról,meg ez gusztustalan,tudnom kéne h. az exek tabuk. Vagyis azthittem h. jóba vagyok vele. Mert ezután derültek ki a dolgok h. végig csak kihasznált és koptatott. (De ez már más téma. Az ex csajszi későbben hazament a buliról mert nem bírta elviselni h. mi együtt vagyunk,vagy h. akár beszélünk. Majd még egy lány hazament mert nemtudott minket szintén elviselni. Pedig semmi extra nem történt. Csak ültünk az asztalnál egymásnak dőlve és beszélgettünk,majd jóval később összejöttünk. Engem választás elé kerítettek h. vagy ők vagy a srác. Én egyértelműen a srácot választottam mert tudtam h. már nem 1x fordult elő h. tudatják velem viselkedésképpen h. nem tartozom a csapatba:S Most egyikőjük sem áll velem szóba,bár valah. nem is zavar,mert nem érzem hogy ezekután hiányoznának.


18/L


2010. jún. 10. 09:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van..mit képzelnek ezek magukról??!!


:)

2010. jún. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megerősítést:) És azóta is együtt vagyok a sráccal és minden a legnagyobb rendben működik köztünk;)
2010. jún. 15. 18:24
 13/14 anonim válasza:
Szerintem az elég hülyén jönn le, hogy az egyik barátnőd exével jössz össze! Nem vagyok ellene az "igaz szerelemnek", de én visszafognám magam ilyen helyzetben! Bár volt már nálam is példa az ilyenre, az általában nem igazi, ez se volt az, és szétmentek... A csajszi visszament bnőjéhez és bocsánatot kért az egészért, azóta is jól megvannak! :) Am sztem a barátság sokkal fontosabb, mint egy pasi...
2010. jún. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Eleve a kiscsaj azt mondta h. nem zavarná!!! Aztán meg mikor összejövünk mégis zavarja. Furcsa. Mindenesetre azóta is jóba vagyok egyik másik lánnyal még ha nem is mindenkivel. A sráccal pedig azóta sincs semmigond. Látszik,érezteti velem nem úgy mint az előző kapcsijaimban...hogy szeret és nem szeretne elveszíteni és nem ad mások véleményére. Na de mind1...
2010. jún. 16. 11:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!