Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeptember óta győzködöm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeptember óta győzködöm magam, hogy ne írjak rá?

Figyelt kérdés

Szerintetek ha eddig elhúztam és még most is jár az eszemben, érdemes lenne ráírnom, ha mostanra sem sikerült túllépnem? (randi előtt lett vége)

Vagy meddig kínozzam magam? N


2018. márc. 16. 14:54
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
25%
Én is ezzel kínzom magam, bár nekem volt kapcsolatról van szó. Hosszú idő óta sem tudtam túltenni magam a szakításunkon...
2018. márc. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 A kérdező kommentje:
#21 mióta és miért lett vége?
2018. márc. 16. 16:11
 23/49 anonim ***** válasza:
Ha érdekelnéd ő is írhatna.Én is nehezen fogadom el,de ez van. Én sem írok már neki már több mint fél éve, mert nincs értelme.Ebből látszik eszébe se jutsz te se.Engem sem keres meg semmilyen indokkal. A kocka el van vetve.Ezt már nem lehet visszacsinálni.
2018. márc. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 A kérdező kommentje:
#23 Honnan tudod, hogy nem hiányzol neki? Talán ő is ezt gondolja.
2018. márc. 16. 16:32
 25/49 anonim ***** válasza:
24%
Látod te is ezen ágyakat. Tudod mit lehetne tenni, hogy, mégse teszed meg.
2018. márc. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
0%
Agyalsz, bocs javított a teló
2018. márc. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
50%
Ha normális az illető, nem hinném, hogy ebből nagy probléma lenne. Még ha szarul is alakul, de legalább megnyugszol, hogy te megtetted, amit lehetett, és nem fogsz őrlődni. Próbálj beszélni vele, mert ha ilyen lelkizős és agyalós típus vagy, akkor még sokáig el fog húzódni az ügy, és tönkremész benne lelkileg.
2018. márc. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy sokszor elcsesztük. És szerintem már idegesítené ha újrakezdenénk.

Ettől félek. Amúgy nem lenne kérdés.

2018. márc. 16. 17:15
 29/49 A kérdező kommentje:
Ez azért csak idegesítene titeket férfiak, ugye?
2018. márc. 16. 17:28
 30/49 anonim ***** válasza:

Kifejthetnéd, hogy konkrétan mi történt, mert ha randi sem volt, akkor elég fura így. Mit lehet elcseszni úgy?

Amúgy, szeptember óta nem kis idő eltelt. Ha azóta nem beszéltetek, már lehet el is felejtette, meg téged is.

2018. márc. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!