Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeptember óta győzködöm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeptember óta győzködöm magam, hogy ne írjak rá?

Figyelt kérdés

Szerintetek ha eddig elhúztam és még most is jár az eszemben, érdemes lenne ráírnom, ha mostanra sem sikerült túllépnem? (randi előtt lett vége)

Vagy meddig kínozzam magam? N


2018. márc. 16. 14:54
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudhatjuk, hogy ő hogyan reagálna. És ha mindketten őszintén akarjátok, akkor szinte bármit helyre lehet hozni. De talán ha majd macskás néni leszel, akkor majd megbánod, hogy valamikor nem léptél semmit.
2018. márc. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
23%

Elég csak annyit írnod elsőre: Szia, nem lenne kedved valamikor beszélgetni velem?

A válaszából és az így kezdődő párbeszéd hangulatából már meg fogod tudni ítélni mit gondol rólad, mennyire örül neked anélkül, hogy bármilyen drámai vallomást tennél.

A lényeg, hogy légy őszinte magaddal: ha nem úgy látod, hogy örül neked, vagy túl semleges és nem oldódik fel, akkor ne erőltesd az érzelmi részét csak azért, mert válaszolgat.

2018. márc. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
0%

#21 vagyok


2 éve...

Ezalatt persze nem folyamatosan rossz volt, de valami miatt folyton visszarugózik az agyam (vagy a szívem?) erre a férfira. Nagyon félek írni neki...

2018. márc. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
77%
Mitol feltek? A nem a tietek mar, akkor talan egy igent meg meglehet kockaztatni! Nem lesz az bennetek, hogy mi lett volna ha..
2018. márc. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 A kérdező kommentje:

#32 "ha nem úgy látod, hogy örül neked, vagy túl semleges és nem oldódik fel, akkor ne erőltesd az érzelmi részét csak azért, mert válaszolgat."

Ezt részben éreztem!

Akkor? :/

2018. márc. 16. 18:00
 36/49 anonim ***** válasza:
Adj bele akkor te több érzelmet és akkor kiderül mit gondol ő! Beszélj a saját érzéseidről neki!!
2018. márc. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Legalább fejtsd ki légyszíves kicsit bővebben is, hogy mi történt, mert így nehéz akármit is mondani!

2018. márc. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 A kérdező kommentje:

Mondtam elbeszéltünk egymás mellet. Valójában még nem tisztáztuk az érzéseinket.

De nem hinném, hogy gondol rám.

2018. márc. 16. 18:40
 39/49 anonim ***** válasza:
Derítsd ki, írj neki! Ha lepattint, legalább tiszta lesz a kép.
2018. márc. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 A kérdező kommentje:

Rendben, de arra még most sem kaptam választ, hogy ez zavarja-e a férfiakat?

Mmint, hogy ennyi idő elteltével keresem. Többség hogy veszi ezt?

Fárfiak válasza érdekelne.

2018. márc. 16. 19:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!