Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeptember óta győzködöm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeptember óta győzködöm magam, hogy ne írjak rá?

Figyelt kérdés

Szerintetek ha eddig elhúztam és még most is jár az eszemben, érdemes lenne ráírnom, ha mostanra sem sikerült túllépnem? (randi előtt lett vége)

Vagy meddig kínozzam magam? N


2018. márc. 16. 14:54
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
51%

Én is hasonló szituban vagyok/voltam egy lánnyal, csak én a másik oldalon. Azért írom le, hátha számít valamit.


Szóval előző év nyarán megismerkedtünk, elsőre szimpik voltunk egymásnak, aztán sokat beszélgettünk, de randizni csak kétszer tudtunk (mert más helyen lakik, meg munkaügy stb), de mindkettőnk "egyértelműsítette", hogy tetszik a másik.

Aztán amikor már sűrűbben tudhattunk volna találkozni, addigra nem éreztem, hogy tényleg akarna engem, még kétszer ráírtam, de nem sokat ért, utolsóra már nem is válaszolt. Még mindig szoktam rágondolni, habár már elengedtem a dolgot, de ha rám írna ez a lány, nagyon örülnék neki (bár kicsit nehéz lenne lenyelni a büszkeségem).


Mi nem beszéltünk el egymás mellett, mindketten "akartuk" a másikat, de valahol elromlott a dolog, a lány sajnos túl inaktív volt, amikor nem annak kellett volna lennie, ebből én lehet hogy rossz következtetést vontam le és eltávolodtunk. Talán ő is azt gondolhatja mint, te, úgyhogy nyugodtan írj rá, mert saját magamból kiindulva tudom, hogy habár még mindig bejön az a lány és gondolok is rá, én tuti nem fogok rá írni!

2018. márc. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
67%
#39-es vagyok. Engem nem zavarna. Lehet csodálkoznék kicsit, de nem zavarna. Mindig örülök, ha egy régi ismerős ír.
2018. márc. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm aki megprópált segíteni még átrágom magamban egyszer-kétszer.

Szép napot nektek.

2018. márc. 17. 08:27
 44/49 anonim ***** válasza:
Majd írd már meg, hogy mire jutottál, kíváncsi vagyok!
2018. márc. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
75%

Én örülök ha egy exem rámír, és szívesen találkozom is bármelyikkel. Úgy gondolkodom, hogy bár mindenkinek van kisebb nagyobb hibája, nem ezért mentünk szét, hanem mert nem illettünk össze. Ettől még ő is jó nő, meg én is jó pasi vagyok, csak mással.


Egy barátomat viszont zavarja, mert ő úgy gondolkozik, hogy ha megszakít minden kapcsolatot, akkor könnyebb a következő jelöltre koncentrálnia.


Mivel nem volt köztetek semmi, tekintheted az egészet ismerkedésnek. Kezdheted egy "Szia, eszembe jutottál." mondattal, vagy egy szmájlival is. A reakciójából látod a folytatást. De most ne húzd egy hónapig a randit. Beszéljetek meg egy időpontot egy héten belülre, minél korábban annál jobb.

2018. márc. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 A kérdező kommentje:

#33-as írj rá! Én megtettem és szerda este már találkozok vele 🙂

Köszi srácok olyan boldog vagyok :))))))))

2018. márc. 18. 17:42
 47/49 anonim ***** válasza:
hajrá :)
2018. márc. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
68%

21-es

Hát, én is írtam neki 3 napja, de nem válaszolt. Szerintem már nem is fog... Úgy látszik nem minden férfi örül, ha keresik. De legalább tudom, hogy ez neki nem fontos, ez is haladás.


Kérdezőnek sok sikert!! Ügyes voltál! :)

2018. márc. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 A kérdező kommentje:

Na megvolt a randi minden jól alakul, legalábbis remélem :)

#48 Nagyon drukkoltam, borzasztóan sajnálom. Tudom közhely, de hátha segít a tudat, hogy őt nem neked szánta a sors. Biztos nehéz ez az időszak szoritok, hogy minél hamarabb találj valaki mást aki elfeledteti veled az exed.

2018. márc. 22. 07:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!