Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan pár a környezetetekb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan pár a környezetetekben, ahol a nő nagyobb, mint a férfi?

Figyelt kérdés
Akár magasságra, akár szélességre gondolunk, mindegy. Ez a ritkább eset, amit látni lehet, ezért érdekel, hogy ti milyen gyakran láttok ilyen párokat.
2018. márc. 18. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Széltében ismerek ilyet...
2018. márc. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Magasságra van, szélességre nem nagyon ismerek. Alapból a fiatalokat nézem, nem az 50 éves elhízott asszonyokat.
2018. márc. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kettőt. Az egyik osztálytársaim szüleit ahol a 170 cm körüli fater és a 2 méter maga anyuka alkotnak egy párt. Az a fura, hogy a nő jámbor, néha volt suli-bulin büfés adott néha ingyen-repetát... A vicces, hogy a gyerekeik is magasak, szóval apuka eltörpül a családban.


A másik a régi házamban volt egy házaspár ahol a nő széltében bőven verte a férjét (magasságra csak kicsi előnye volt a férfinek) - de amit az a nő leművelt, az beillene családi belüli erőszaknak. Mindenért egrecírozta, parancsolgatott, ugráltatta, zsarolta ("ha nem teszed meg azt fogom mondani a rendőröknek, hogy...!"), szidta, káromkodott és sértegette - az a nő szörnyű volt. A férfi rendes fazon volt, csak félt a feleségétől. Aztán a nő meghalt (szívinfartkus?) azóta a férfi sokkal nyugodtabb, pár hete találkoztam vele a boltban.

2018. márc. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Magasságra van, de ott sem vészes. A lány 190 cm magas kereken (profi kézilabdás), a srác pedig olyan 185 feletti, de még nincs 190. Viszont ha egymás mellett állnak akkor látszik hogy a lány magasabb kicsivel.


Széleset így tényleg nem tudok. Ahol a nő testes, ott általában a férfi akivel együtt van, még testesebb

2018. márc. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
#3: szomorú, hogy az ilyenekről nem esik szó, amikor családon belüli erőszak a téma...
2018. márc. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A párom 166 centi, én 169-170 vagyok :)


29n

2018. márc. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Régebben dundibb voltam és voltak kifejezetten sovány fiúk az életemben. 160 cm vagyok szóval nálam nem nehezebb magasabbnak lenni, de ilyet, hogy a lány szélesebb, gyakrabban látok, mint hogy magasabb. A mostani barátom mindenhogy nagyobb nálam, de fogytam közben 15 kilót.
2018. márc. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nálunk én vagyok a szélesebb kettőnk közül. Nem mondanám magam kövérnek, de van rajtam egy kis felesleg. Viszont a barátom meg fiúként is elég vékonynak számít, tipikusan az a magas, vékony fajta. Emellett a legjobb barátnőm is genetikailag egy kicsit husibb, neki az előző barátja is viszonylag vékony srác volt.

Az egyetemen ismertem egy párt, ahol a lány szerintem 7-8 cm-rel magasabb volt a barátjánál, de jól néztek ki együtt. Tudtommal azóta már szétmentek, de nem tartom velük a kapcsolatot.

2018. márc. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Van egy házaspár a munkahelyemen, ott a nő majdnem egy fejjel magasabb a férjénél.

Ismerek egy olyan párt is, ahol a nő majdnem kétszer olyan széles, mint a srác.

Továbbá làtni szoktam egy párt, ahol a csajszi az a tipikusan duci, míg a párja az a nagyon vékony, pálcika... Szerintem kétszer simán elbújhatna az asszonykája mögött.

Illetve ismertem egy olyan párt is, ahol a csaj majdnem 2 (!!) fejjel volt magasabb a srácnál, ráadásul duci volt, míg a sràc kb. 165 centi ès hajszálvékony. Egyszer a csajszi felkapta mindenki szeme láttára a srácot, elég érdekes látvány volt.:-D de ők ma már nincsenek együtt.

Szóval nekem màr nem furcsa jelensèg az ilyen méretkülönbség :-)

2018. márc. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!