Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A ti környezetetekben is az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti környezetetekben is az alacsony férfiak általában komplexusos bunkók?

Figyelt kérdés
Igen, általánosító kérdés, de bevallom sosem kerültem olyan férfival kapcsolatba, aki 160-165 körül van, és ne viselkedett volna túlkompenzálós bunkó stílusban a körülötte levőkkel.
2018. márc. 20. 22:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
63%
4-es a 170cm nem alacsony, az közepes. :)
2018. márc. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nem jellemző.
2018. márc. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
56%
Igen, jellemző amit írtál. Nekem is van egy ismerősöm, olyan 160-165 lehet a srác. Minden nőnél bepróbálkozik, a felesége mellett szeretőt tartott és azt os csalta egy harmadik nővel. Minha folyton bizonyítana akarna valamit. Az egyik ismerős csajra is rá akart mászni, a viselkedése már a nemi erőszak határát surolta amikor leállítottuk.
2018. márc. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
84%
Én itt a gyakorin találkoztam először ilyen emberekkel...a környezetemben is vannak alacsonyabb pasik, de ők normálisan tudnak viselkedni mindenkivel, többeket kifejezetten kedvelek is.
2018. márc. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
81%
Nem ismerek ilyen jellegu es magassagu ember kombinaciot. Akiket en ismerek es alacsonyak (170 alatti) inkabb rendesebbek mint az atlag. KIVEVE!!! Egy bizonyos nepcsoport tagjai, akik kozul jellemzoen a legkisebbnek van a legnagyobb szaja persze csak a fajtarsaival korulveve.
2018. márc. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nem. A többségük a környezetemben jó fejek, nyiltak vagy csendesebbek, de normálisak. Csak kis részük akik kompenzálják a komplexusukat, de ugye az ilyen negatív példa szembeötlőbb.
2018. márc. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
70%
Nem,az egyikük komplexusos csak,de ő sem bunkó.
2018. márc. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem, bár megértem, ha egyes alacsony férfiakat azzá tesz az állandó visszautasítás.
2018. márc. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
81%
Én exem 165 centi és sosem volt komplexusos kiabáló kerti törpe. Nem örült a magasságának, de megtanulta elfogadni és együtt élni azzal a ténnyel, hogy kb mindenki magasabb nála. Az emberek kedvelik, mi teljesen más miatt szakítottunk, több év után, a magasságának semmi köze nem volt hozzá.
2018. márc. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
78%
Általában én is ilyen komplexusos, túlkompenzálós típussal találkoztam alacsony férfiakból, de együtt éltem egy 190 centis férfival, akiben több komplexus és nyomorúság volt, mint az összes alacsony ismerősömben együttvéve.
2018. márc. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!