Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kedves nőt kevésbé van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kedves nőt kevésbé van szivük megcsalni mint egy ordibálos házi sárkányt?

Figyelt kérdés
Számít ez?
2018. márc. 21. 23:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
95%
Nem ezen múlik...
2018. márc. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ordibálós házisárkányok mellett csak papucs férfiak maradnak meg hosszútávon,akik még levegőt venni sem mernek a feleségük mellett,nem még megcsalni őket.
2018. márc. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Nem számít, mert az ordibálós házisárkányt is te választottad, és neked kell szakítanod vele tisztességesen, ha már nem bírod elviselni.



22/N

2018. márc. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nem... azért, mert egy ordibálós házisárkányt előbb dobnám ki, minthogy meg tudnám csalni.
2018. márc. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Házi sárkány néha jobb, mert az legalább őszinte.
2018. márc. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
93%
A kedves nőt előbb megcsalják, mert ő valószínűleg el is nézi. Én most egy háziasszonyok gyöngye típust vizualizáltam. A kedvességet hamar megunják, ha akkor is megkapják, ha szart se tesznek érte. Nem kell ordibálós sárkánynak lenni, csak nem feltétel nélkül kedvesnek, azért jó, ha van a nőnek egy kis tartása és önállósága és csak akkor kedves, ha a másik is rászolgál.
2018. márc. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Én sárkány voltam az exférjem szerint.

Pl mert ki mertem nyitni a szám, hogy ugyanmár vásároljon be néha, ha előbb ér haza, néha igazán befűthetne (delutános volt, én azután értem haza, miután ő elment, és 11fok volt a lakásban. Ő a számítógépnél nyomta magára a fűtőventit)

Satöbbi-satöbbi

Azóta kirakta a csaja, nekem panaszkodott az ex, hogy pedig ő hogy tűrte a sárkánykodást.

Exanyós legalább nem panaszkodik, ha össze kell szedni a kakifoltos boxert...

Fáj bevallani, de az új csajnak több esze van mint nekem. :D

2018. márc. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
#5 Annyira birom az ilyen válaszokat. Naná, hogy az önismeretemet pont egy anonim oldalon random válaszoló személyes tapasztalataira kellene alapozzam. Biztosan mi itt mind a személyes ismerőseid ikertestvérei vagyunk és semmiben sem különbözünk. Ha nem férek bele egy általánosítgató ember lebutított sztereotípiáiba, akkor rögtön baj van az önismeretemmel.
2018. márc. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

#18: Ezzel a sértődött, gyerekes hozzászólással tényleg meggyőztél mindenről.

Ki mondta, hogy rám alapozd az önismereted? Azt írtam, hogy a pontozás miről árulkodik. Nem a hozzászólásom mutatja meg az önismeret hiányát, hanem az arra adott reakciók. Szerinted nem vicces, hogy egy csomóan azt próbálják bemagyarázni, hogy a házisárkányoknál kevésbé lépnek félre? Érted: Egy kibírhatatlan ember mellett kevésbé lépnek félre...

Amúgy is. Ha megnézed a megcsalásról szóló kérdéseket, egy csomó házisárkány ecseteli, hogy az új nő milyen rossz, ők pedig milyen tökéletesek voltak. Gyk-n kb. egyetlen nőt sem láttam még, aki ne találta volna magát egy kedves csodának. Szóval nem, nem csak a személyes környezetemről van szó.

2018. márc. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Sok nő nem tudja hogy ő házisárkány csak annak van előadva a szeretőnél! :)))) Ha annyira kedves lenne mééért csalná meg??
2018. márc. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!