Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is durva, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is durva, hogy mennyi normálisnak tűnő lány hirdeti magát puncs.hu-n havi százezrekért?

Figyelt kérdés
Szembe jönne egy ilyen lány az utcán, nem is gondolnák róla az emberek, hogy prostituált. A férfiaknak manapság hogy van bizalmuk a nők felé párkapcsolat keresés közben, amikor bármelyik nőről kiderülhet, hogy prosti volt?

2018. márc. 22. 19:01
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

"Sajnos ahogy előző is irta nem mindenkinek a szülei tudnak anyagi támogatást nyújtani a gyermeküknek. Igy marad a prostitúció."


Nocsak, a fiúknak is?

2018. márc. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Kérdező az idézésről hírből se hallottál??

Mi közöd van ahhoz hogy ki kivel fekszik le vagy ki prosti és ki nem? Irigy vagy mert neked nem futja anyagilag olyan életre mint egy kitartott nőnek? De lehet olyan ronda vagy hogy normális párkapcsolatot sem találsz magadnak?

Miért érdekel téged ki hogyan él?

Köszi, nem vagyok prosti és otthon sem ezt a családmodellt láttam. De ehhez sincs semmi közöd, mellékesen. Kikérem magamnak a hasonlataid. Tipikus proli vagy aki a másik életében vájkál irigyen miközben a saját nyomorod felemészt.

2018. márc. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
91%

Az igazi párkapcsolat pedig szerinted az hogy ha minimálbéren élnek évente egyszer eljutnak egy strandra és egy alkalommal a cukrászdába. De nekik igazi értékű a párkapcsolatuk.

Olyanról nem hallottál hogy valaki brilliánst vásárol a párjának mert MEGTUDJA fizetni az ócska cirkónia helyett? Az is prostitúció? Ahogy az étterem, a szórakozás, az utazás de egy autó is? Ha megteheti miért közlekedjen a párja metróval ha autót is tud biztositani neki? De ez prostitúció a minimálbéres prolik szerint akik erről álmodni se mernek.

Miért baj neked ha egy idősebb férfi szponzorál egy fiatalabb lányt? Mert a te értékrendedbe nem fér bele és téged senki nem szponzorál? Mivel másabb lefeküdni egy minimálbéres férfival mint egy másik férfivel aki milliókat keres???

2018. márc. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
A prostitúcióban is nemi alapú kvótákat kéne bevezetni. :)
2018. márc. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Szinte tudtam, hogy mivel kiderült, hogy nem férfi vagyok, ez lesz a következő.

Csóró vagyok, csúnya és irigylem a pénzüket. :D

Olyan egyszerű vagy, mint egy darab kő drága barátom.

A családomnak annyi pénze van, hogy az egész családfád 10 évnyi fizetése kevés lenne, képet meg küldenék, de nem akarom, hogy rám húzogasd.


Bár vicces, hogy te beszélsz proliságról, miközben szolis, gimnazista riviket védesz. Nálad nagyobb proli nincs is.


A párkapcsolatot meg nem tudom miért kevered mindig ide, többen is próbáltuk elmagyarázni, hogy teljesen irreleváns, hogy valaki odaad a feleségének egy ékszert, nem ugyan az, mintha valaki egy prostit fizetne ki egy ékszerrel. Vagy ha te holnap a festőt is egy nyaklánccal fizeted ki, akkor ő is a feleséged lesz?


Érted? Ennél jobban lebutítva nem tudom elmagyarázni, nem tudok ennél jobban lesüllyedni a szintedre.

2018. márc. 24. 14:45
 26/29 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozzatok a 66%-ossal, kár belé a szó, olyan buta.

Gondolom ő az, aki mindig itt sír, hogy csak prostival volt együtt, mert nőknek nem kell.

Meg ő írogatja be minden prostis kérdés alá, hogy a prostik sokkal igényesebbek a sima nőknél, mert sok testápoló ki van nekik rakva a kád szélére. :D

2018. márc. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
illetve *tusfürdő xd
2018. márc. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, külföldön élek és nem érdekel mennyi pénzed van és senki nem kérdezte (ezt se)

66%

2018. márc. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Kérdező, szerintem akkor telibetaláltál a prosti dologgal. :D
2018. márc. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!