Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is durva, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is durva, hogy mennyi normálisnak tűnő lány hirdeti magát puncs.hu-n havi százezrekért?

Figyelt kérdés
Szembe jönne egy ilyen lány az utcán, nem is gondolnák róla az emberek, hogy prostituált. A férfiaknak manapság hogy van bizalmuk a nők felé párkapcsolat keresés közben, amikor bármelyik nőről kiderülhet, hogy prosti volt?

2018. márc. 22. 19:01
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez röhej, hogy az én válaszomat törlik, ennek az idióta prolinak meg a szellemi fogyatékosozása meg ittmarad
2018. márc. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
#11 félreérted a helyzetet. Én kultúrált formában közöltem a véleményemet, erre a kérdező elkezdett személyeskedni, erre én ezt viszonoztam. Belátom, nagy hiba volt. Csak egy dolgot nem értek. Te ki a tököm vagy?
2018. márc. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

A szellemi fogyatékos az egyedül te vagy itt, hiába törölteted serényen a kommenteket.

Ha egy prosti szexuálisan vonzónak találja egy kuncsaftját, attól még prosti marad.

2018. márc. 22. 22:57
 14/29 anonim ***** válasza:
78%

"Szembe jönne egy ilyen lány az utcán, nem is gondolnák róla az emberek, hogy prostituált."


Igazából csak a dzsásztiszvarriorok és a burokban élő emberek lepődnek meg. Aki kicsit is volt már éjszakai életben vagy nézelődött szexoldalon, esetleg elbeszélgetett pár nő egyetemista ismerősével az láthatja, hogy rengeteg lány van, aki pénzért bármit. A mucsajröcsögéről jött egyetemista csajok nem a 2-es átlagra kapott ösztöndíjból tartják fent az albérletet és vesznek hetente új ruhákat, amikor a szülők minimálbérből élnek.

2018. márc. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
57%

#13 ne haragudj hogy szellemi fogyatékosnak neveztelek, tényleg elvetettem a sulykot, ha korábban írtad volna hogy diszlexiás vagy, és nehézségeid vannak a szövegértelmezéssel, akkor nem teszem. De az álláspontom továbbra is fenntartom. Az igaz hogy ha a prosti vonzzódik a kuncsaftjához, attól még prosti, de önmagában az, hogy egy párkapcsolatban a férfi jól tartja a kvázi barátnőjét, nem tekinthető prostinak. Talán az oldalon le is van írva, hogy a lányok tárgi javakat és szolgáltasokat kapnak, nem pénzt.


Részemről ennyi.

2018. márc. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Még annyit tennék hozzá, hogy nem jelentettem senkit. Nagyon ritkán szoktam.
2018. márc. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

Te most miért vagy ilyen sértett? Prosti vagy a puncs.hu-n? Esetleg egy pasi, aki csak az ottani prostikkal tud szexuális kapcsolatot létesíteni a pénze által?

Ne próbáld rám kenni a nyűgödet, miszerint diszlexiás vagy. :) Ugyanis az oldalon mindenhol ki van írva, hogy a sugar daddy kapcsolatról szól, ami prostitúció.

A prostitúció akkor is prostitúció, ha gyémántgyűrűvel meg drága vacsorákkal fizetik ki, nem pedig kp-ban.

2018. márc. 23. 12:29
 18/29 anonim ***** válasza:
93%
#15: Tehát, ha bejövök egy prostinak és 20.000 forint helyett egy 20.000 forint értékű ajándékutalványt vagy egy kabátot adok neki, akkor az nem is prostitúció? :D
2018. márc. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Ne próbáld rám kenni a nyűgödet, miszerint diszlexiás vagy. :) Ugyanis az oldalon mindenhol ki van írva, hogy a sugar daddy kapcsolatról szól, ami prostitúció.

A prostitúció akkor is prostitúció, ha gyémántgyűrűvel meg drága vacsorákkal fizetik ki, nem pedig kp-ban.


Kérdező neked mi a bajod? Ha igy gondolkodsz minden harmadik nő prosti azok is akik házasságban vagy tartós kapcsolatban élnek és elfogadnak ezt azt a parjuktol.

Talan nem jut neked nő vagy nem tudod megfizetni ezeket a lányokat és ezért harcolsz itt a prostik ellen?

Ha nekik jó hogy együtt vannak egy idősebb férfival akik pénzelik őket, hol a te problémád ? Sajnos ahogy előző is irta nem mindenkinek a szülei tudnak anyagi támogatást nyújtani a gyermeküknek.

Igy marad a prostitúció.

2018. márc. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

Te most ugyan azt leírtad nekem, amit én neked? Ez komoly?

Igen, nem jut nekem nő, mert nő vagyok.

Válaszolj már végre, te egy prostituált vagy a puncs.hu-n? Havi mennyiért hirdeted magad? Csak kíváncsiságból. Vagy egy férfi vagy, akihez nem nyúlna senki, csak ha fizet érte?


Miért hasonlítod a páskapcsolatot, pláne a házasságot a prostitúcióról? Otthonról hozott minta? Apád heti egyszer hazajött, letett egy húszezrest az asztalra, és lefeküdt anyáddal? Vagy előtte azért elvitte étterembe?


Mert általában ilyen gyerekkori traumákra vezethetők vissza az ilyen elferdült értékrendek. :)

2018. márc. 24. 13:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!