Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy nagyon zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy nagyon zavar ha a párom elmegy bulizni nélkülem?

Figyelt kérdés

21/L vagyok, párom 30/F

Én még tanulok jelenleg, 300km-re tőle, hétvégente járok haza, de előfordul, hogy egy-egy hétvégén nem tudok. Ő olyankor elmegy "szórakozni". Igazából általában nem kimondottan buliba jár, csak pl. kocsmázni haverokkal, de fordult már elő, hogy rendes discoba ment, előre láthatólag a mostani hétvége is ilyen lesz. Nem arról van szó, hogy féltékeny vagyok, bízom benne, de mégis zavar az ilyen. Eddig nem tettem neki szóvá, mert tudom magamról, hogy hajlamos vagyok minden apróságot túlreagálni, de egyre jobban zavarnak az ilyenek és már nem tudom eldönteni, hogy ezt is csak én reagálom túl vagy ez nem igazán normális. Talán az zavar az egészben a legjobban, hogy ilyenkor minden alkalommal berúgnak, nem nagyon durván, de azért szokott érdekes állapotban lenni. Plusz amikor otthon vagyok is van, hogy együtt is elmegyünk egy ilyen iszogatós estére a barátokkal és ő akkor sem nagyon szokta tudni hol a határ. Szóval szinte minden hétvégén be van rúgva. Félek, hogy ebből később nagyobb gondok lesznek az alkohollal.

Szerintetek? :/


2018. márc. 22. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Ne akard már megszabni, hogy szabadidejében mit csináljon.

Inkább csak azt tedd szóvá, hogy az zavar téged, hogy részeg és berúg, hogy nem tudja, hogy hol a határ. Ennyi. Az, hogy most a haverokkal elmegy kocsmázni azzal nincs semmi baj.

2018. márc. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyilván kapuzárási pánik, azért van egy olyan csajjal is együtt, aki egyáltalán nem az ő korosztálya.
2018. márc. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az utolsóval nem értek egyet. Teljesen normális ennyi év korkülönbség, mivel egyikük sem gyerek már.

Amúgy engem is zavarna, ha discoba menne. Oda csajozni, pasizni mennek az emberek. Ha veled menne, az lenne a normális. A kocsma az még hagyján.

2018. márc. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kapuzárási pánik egy 30 éves fickónál... Kettes te normális vagy?
2018. márc. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát 30 feletti férfiak már NŐT akarnak, akivel lehet tervezni, nem tinilány korabeli, vagy épp 1-2 éve a tinikorszakot elhagyó kiscsajokat.

Ez kapuzárási pánik, annak is több stádiuma van. 25 évesnek is lehet, amikor rájön, hogy közelebb van a 30-hoz, mint a 20-hoz, és gyorsan meg kell fektetni pár 17 éves tinit.

A kis 30-40 éves főnök, válallkozó, életművész, akármi megdugja a 20 éves ribiket, aztán büszkeségtől dagad a mellkasa, hogy "igen, még mindig képes vagyok erre".

Pedig bottal nem piszkálnák, ha nem lenne az, aki. De a kis buta lányok nem tudják, hogy igazából ő is egy senki, csak jól tálalja magát nekik.

Engem is megkörnyékeznek állandóan ezek, szerencsére több az IQ-m, és egy OKJ tanfolyamnál többre vittem, Pattintva van az összes ilyen csávó válam :)

2018. márc. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem a korkülönbség volt a kérdés, erről nem érdekel kinek mi a véleménye! :)
2018. márc. 23. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!