Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pontosan milyen az akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pontosan milyen az akit aranyásónak neveztek? Mennyire normális ez?

Figyelt kérdés

Engem régen sosem érdekelt,hogy kinek milyen az anyagi háterre. Magamnak építettem fel az életemet. És észrevettem magamon az utóbbi időben,hogy bizonyos dolgokban megnézem,hogy a körülöttem lévők hogyan élnek.

De leginkább az,hogy példuál amióta van saját kocsim azóta gáznak érzem,ha egy férfi busszal jár.

Olyan érzés,mintha nem tudnám komolyan venni azt akinwk hasonló anyagi háttere nincsen,mint nekem.

Most komolyan ez miért van?

Ez mennyire normális?

Vagy valami baj van velem?



2018. márc. 23. 16:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%

Amíg nem érdekelt más anyagi háttere, egyáltalán nem voltál aranyásó. Most, hogy gáznak tartod, ha valakinek nincs kocsija (mert pl. nem találja praktikusnak) és ez szempont társkeresésnél, kezdesz az lenni.

Ami nekem vicc, hogy egy csomó nőnél ott ez a mondat, hogy AMIÓTA NEKEM VAN és a FÉRFINAK IS LEGYEN. Aham. Ha téged olyan szöveggel koptattak volna le, hogy gáz vagy, mert nincs kocsid, mit éreznél?

2018. márc. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Ennek semmi köze nincs az aranyásókhoz. Egyszerűen csak sznob lettél
2018. márc. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

Aranyaso nem ettol vagy. Messze nincs annyi gazdag ferfi, hogy mindenkinek jusson milliomos, csak itt az oldalon a 200 nettot keresok is azt hiszik, hogy a semmi penzukert es egy pohar kaveert vannak veluk.


Masreszt meg pont a pasik jelentos resze nem birja megemeszteni, ha a baratnojuk (joval) tobbet keres naluk.

2018. márc. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
25%

#3: Az a semmi pénz több, mint a nettó átlagkereset (amit amúgy a milliomosok húznak fel, szóval a súlyozott átlag még kevesebb) és pont, hogy egy csomó hozzászóló arról panaszkodik, hogy kevésnek tartják. :D

A pasik jelentősebb részét teljesen hidegen hagyja, hogyha a nő többet keres.

2018. márc. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%
Igazából jogod van elvárásokat támasztani, de csak abban az esetben, ha te magad teremtetted meg háttérsegítség nélkül az anyagiakat. Egyébként nekem van kocsim, de én nem állnék le olyan nővel, aki lenézi azokat, akiknek nincs kocsijuk. Számomra ez visszataszító gondolkodás, semmi keresnivalóm egy anyagias nő mellett azon túl, hogy van stabil állásom, költöttem a barátnőimre és mindig igyekeztem kitalálni közös programokat, illetve pertner voltam benne anyagilag akkor is, ha épp ők találtak ki. Szerintem az a baj, hogy a matéria szemszögéből közelíted meg az embereket, ami később még nagy bajt okozhat. De majd a szerelem mindent felülír, remélhetőleg.
2018. márc. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%

Semmi baj nincs veled.

Egyszerűen elvársz amit te is tudsz nyújtani ez teljesen okés.

Csak azok fikáznak le akik megragadtak a BKVzás,panel szintjén,mert nem tesz érte.


Semmi baj veled,megdolgoztál érte,csak sajnos mai pasik leragadtak a pali szintjén FÉRFItől nagyon messze vannak,borzalmasak.


Ezt nők mondják nekem,a felhozatal elképesztő.

2018. márc. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%
2018. márc. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
Aranyásó az, aki nem akar dolgozni, ezért gazdag pasit keres. Te nem vagy az. Nőként én is fontosnak tartom, hogy egy férfinek legyen normális munkája, és tegyen a jövőjéért. Én is teszek.
2018. márc. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
34%

#6

Szóval, ha nincs kocsid, nem vagy férfi. Kérlek, mesélj még.

2018. márc. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
19%

Figyelj, van a tényleges definíció, meg van, amit a sértődött férfiak akárkire rámondanak.


A tényleges definíció az, hogy ha valaki gátlástalanul csak a vagyonszerzés miatt ismerkedik egy férfivel és egyáltalán nem táplál iránta gyengédebb érzelmeket. Hogy rövid vagy hosszú távra tervez az mindegy.


Figyelj, én jobboldali körökben mozogva állandóan azt hallgatom, hogy a nő dolga a család, egy nő ne építsen karriert, aztán ugyanezek a férfiak vérig vannak sértve, ha a főállású anyaságra szánt nő merészel érdeklődni a férfi erőforrásai felől. A férfiaknak is csak az emancipáció előnyei kellenek, ezért aranyásóznak annyit.


Azért az autónál vannak jobb szűrők is. :) Nem csak pénzügyi megfontolásból nem vesz valaki kocsit. Aki megteheti az se biztos, hogy akar, mert mondjuk egyedülálló és csak család mellett látja értelmét, vagy világutazó és egy autó fenntartása csak nyűg neki, stb. Figyelj azért, hogy ne legyél anyagias, de szerintem nem leszel, ha megijedtél az erre hajazó érzéseidtől.

2018. márc. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!