Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasiknál mennyire gyakori,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasiknál mennyire gyakori, hogy azonos neműekkel csókolóznak "buliból"?

Figyelt kérdés

Egyáltalán ez mennyire normális? Lehet, hogy a barátomnak és pár haverjának vannak biszex hajlamai? Mert hetero lányok gyakran csókolóznak egymással csak úgy, de pasik esetében ez kicsit furcsának tűnik számomra.

(Bónusz kérdés: Megcsalásnak számít, ha a barátom a haverjával csókolózott a szemem láttára "fogadásból", vagy csak túlreagálom?)


2018. márc. 24. 14:06
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Pasik nem csókolóznak egymással poénból. Ha a barátod férfiakkal csókolózik akkor feltehetően más részüket is szívesen csókolná.
2018. márc. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor csajoknál se normális. Középiskolás koromban én is csókolóztam 1-2 barátnőmmel, pedig szexuálisan taszítanak a nők...
2018. márc. 24. 14:08
 3/10 anonim ***** válasza:

Férfiaknál ez kicsit máshogy megy. Nekem soha eszembe sem jutott, hogy megcsókoljak egy másik férfit.

Még a kollégám által sodort ciginél is elég nehéz volt leküzdeni a tudatot, hogy megnyalta a papírt amibe tekerte.

2018. márc. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

> Középiskolás koromban én is csókolóztam 1-2 barátnőmmel, pedig szexuálisan taszítanak a nők...


Divat mindenek felett. Gratulálok, lol

2018. márc. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Egy csók nem nagy ügy, nem tudom, minek misztifikálják túl egyesek. Páran a gyereküket is szájon puszilják, annak is szexuális töltete van ezek szerint?
2018. márc. 24. 14:24
 6/10 anonim ***** válasza:
Volt, hogy mi is felelsz vagy merszezrunk az osztallyal es ket fiu szajrapuszizott, mert mindkettonek volt baratnoje, es nem akartak oket megcsalni azzal, hogy egy csajjal smaciznak. Megnyugtatlak, azota is a csajokhoz vonzodnak.
2018. márc. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem elég sok haverom volt, náluk max egy herecsapás volt, vagy viccesre vett meleg poén egymás közt, de a csókolózás azért más szerintem. Én biztos nem tudnám lereagálni, pedig vannak meleg ismerőseim, de furcsa lenne, ha a barátom más sráccal csókolózna, főleg, ha látom is... Ilyen alapon, ha más nővel csókolózik az se megcsalás, ha fogadás volt? Érted...
2018. márc. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha szerinted ennyire nem nagy ügy,miért is fogalmazódott meg benned a kérdés kiírásának lehetősége és megtétele? Valld be, hogy mocskosul zavar, nincs ezzel semmi gond. Azért az sem mindegy milyen melyre dugta le a nyelvét a srác szájában vagy csak szimpla puszi volt?
2018. márc. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ha csak fogadásból smárolt más pasival, attól még nem lesz meleg vagy biszex. de ha nem fogadásból és élvezte is, akkor rossz híreim vannak.

egyszer osztálykiránduláson mi is üvegeztünk és kellett 2 pasinak nyelves csókot váltania és bevállalták :D vicces emlék... :D

azóta is csak barátnőik voltak, szóval nem lettek melegek ennyitől.

2018. márc. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez nem attól függ, hogy pasi e az illető, vagy nő.



Attól függ, hogy mennyi biszexuális hajlam van benne, hogy elegendő e ahhoz, hogy ki is próbálja, ne csak vágyjon rá.

2018. márc. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!